Wpis z mikrobloga

#madki #fora #heheszki #mozejuzbylo

Dziewczyny , w moim mieszkaniu wybuchł pożar! Mój synek zatrzasnął się w pokoju. Wszędzie jest dym i płomienie, słyszę krzyki! Co robić???

Matka 1; Zmieńcie diete. My od roku nie jemy glutenu i taka dieta naprawdę może zdziałać cuda.

Matka 2; Spróbuj na klamkę drzwi i dziurkę od klucza wypuścić mleko matki. Wiem że dziwnie to brzmi ale siostra mojej kuzynki miała kiedyś tak samo i pomogło. Mleko z piersi jest dobre na wszystko i nie zaszkodzi spróbować. Powodzenia.

Matka 3; Dzwoń na 992 albo do lekarza!

Matka 4; Przepraszam że nie w temacie ale mam do sprzedania dwa lekko napoczęte bobofruty po 6miesiacu - mój synek nie lubi zimnego picia.

Matka 5; .

Matka 6; Kolejny rodzić Helikopter. Przestań się trząść nad dzieckiem.

Matka 7; Musisz odseparować płomienie od dziecka, rób to delikatnie i z głową.

Matka 8; Kiedy było szczepione? U nas było to samo tylko że mnieisze płomienie.

Matka 9; Napisałam priv.

Matka 10; Przycupne. U nas było to samo tylko że dziecko zatrzasnęło się w łazience

Mama 11; Wszystkiemu winne rozszerzenie diety od 4msc i NOP zapewne. Albo sprawdź WHO może oni wiedza co robić w takiej sytuacji

))¯_(ツ)_/¯
  • 35
  • Odpowiedz
  • 4
@Khraell niektóre grupy (a jestem na kilku bom też matka) to naprawdę taki soczysty rak, że masakra... Oczy pękają. Czytam i od razu zamykam fejsa żeby mnie nie kusiło odpisywanie. Raz wzięłam stronę faceta, o mamunciu co tam się działo XD od tamtej pory wolę się nie udzielać XDDD
  • Odpowiedz