Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące temu rozpocząłem streamowanie Morrowinda wraz z dodatkami i wczoraj zakończyliśmy naszą przygodę w tej wspaniałej grze :( Dzisiaj rozpoczynamy kolejny rozdział i bierzemy się za Obliviona, który po dziś dzień budzi mocno mieszane uczucia. Choć jeszcze przez premierą gry nie dowierzaliśmy, że tak może wyglądać grafika w grze - w dodatku w otwartym świecie!

O ile Morrowinda wraz z dodatkami ogrywałem w wersji Vanilla, w przypadku Obka zdecydowalem się na grę z jednym modem poprawiającym wygląd twarzy wszystkich postaci w grze: Oblivion Character Overhaul 2. Początkowo strzelał fochy, co tylko utwierdzało mnie w niechęci do modów, ale w końcu się udało i muszę przyznać, że efekt jest bardzo zadowalający!

Pozostało mi tylko zaprosić Was na dzisiejszego streama. Widzimy się o godz. 20:00 na Twitchu: https://www.twitch.tv/adszym

#morrowind #oblivion #theelderscrolls #twitch #mody #gry #adszymlive
adszym - Dwa miesiące temu rozpocząłem streamowanie Morrowinda wraz z dodatkami i wcz...

źródło: comment_btsou0rmW9N8lCL42pwY9wNvuwxC6D9n.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Morrowinda w wersji vanilla ogrywałem od czasów podstawówki kilka razy, ale od kiedy zagrałem z modem Morrowind Overhaul to nie potrafiłbym wrócić do vanilli. Ten mod robi taką robotę, że szok.
  • Odpowiedz
Początkowo strzelał fochy, co tylko utwierdzało mnie w niechęci do modów


@adszym: Nie po to Morrowind był wydany z Construction Setem żeby ktoś przy odpalaniu czy to morrka czy obliviona marudził o mody. Celem egzystencji tych gier jest ich modowanie! Nie przypadkiem w nie #!$%@? po tylu latach, bo dzięki modom te gry są dalej żywe i mają ciągle spore community.
  • Odpowiedz