Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę C (trzecia druga z siedmiu).
Głosowanie Grupy B wygrywa z dużą przewagą pasta o soli do zmywarki. Do półfinału awansują też: pasta o serwerowni i pasta o wujku foliarzu (i schronie na działce)
Możecie dalej proponować pasty których udziału nie potwierdziłem w komentarzach - najpopularniejsze requesty pojawią się prawdopodobnie w dodatkowej siódmej grupie G.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Dzisiaj głosujemy nad Grupą C i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...
źródło: comment_c4QitigJN8op6ULEuZOEZbXEmpbe50iS.jpg

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa C)

  • Pasta o Pani Jadwidze 2.1% (88)
  • Pasta o pompowaniu skóry 17.3% (719)
  • Pasta Sam sobie dziadkiem 3.1% (129)
  • Pasta o zemście na siostrze (Harold) 29.0% (1207)
  • Pasta o wnoszeniu rac 10.4% (435)
  • Pasta o ogórkach kiszonych 3.2% (133)
  • Pasta o operatorze koparki 6.1% (254)
  • Pasta o profesorze na uczelni w kabinie 11.9% (495)
  • Pasta o rozjebanym kocie (czipsy i batony) 9.1% (379)
  • Pasta o ostrym jedzeniu 7.8% (325)

Oddanych głosów: 4164

  • 92
@aveniner: #!$%@? mnie to jak ludzie się do siebie chamsko zwracają, ironizując, takie głupie żarciki które wkurzają. Mnie to strasznie odrzuca od takich ludzi.
Ale jest na to prosta rada. Kiedyś kolega taki śmieszek ironista zawadiaka, jak otwierałem jogurt i odruchowo chciałem zlizać jogurt z wieczka rzucił "HEHE LUBISZ LIZAĆ ?" Nie powiem, zdenerwowałem się tylko dlatego, że było to beznadziejnie głupie, niestety to on był śmieszkiem i wszyscy śmieszkowali, że
Pasta o bazylim
Dzisiaj opowiem wam historię o jednej anty-loszce -5/10 z mojej klasy. Imienia nie podam. Nazwijmy ją Bazyl. Bazyli już na początku poprzedniego roku szkolnego napastował wszystkie klasowe loszki i nauczycielki pytając się czy będzie mógł ktoś przyjść na jej inbe z okazji osiemnastej rocznicy wyklucia się. #!$%@? z tym, że urodziny miała mieć w październiku następnego roku. BTW jej mame zabroniła zapraszać osobników płci męskiej. W sumie rozdała jakieś
@Sachees: @farmaceut: @CzajnikZniszczenia: Odnośnie balansu grup. Nie powiedziałbym że ta grupa jest słaba, nie ma tu jednak wielkiego faworyta i jest bardzo wyrównana - do teraz trwa zacięta walka o trzecie miejsce. To fakt, że grupa A była dość mocna, ocena siły past przy rozstawieniu była ciężkim zadaniem i teraz przy głosowaniu wiele wyników mnie zaskakuje. Myślę, że fakt że pasta o ogórkach jest tu dopiero na przedostatnim miejscu