Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę C (trzecia druga z siedmiu).
Głosowanie Grupy B wygrywa z dużą przewagą pasta o soli do zmywarki. Do półfinału awansują też: pasta o serwerowni i pasta o wujku foliarzu (i schronie na działce)
Możecie dalej proponować pasty których udziału nie potwierdziłem w komentarzach - najpopularniejsze requesty pojawią się prawdopodobnie w dodatkowej siódmej grupie G.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Dzisiaj głosujemy nad Grupą C i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...

źródło: comment_c4QitigJN8op6ULEuZOEZbXEmpbe50iS.jpg

Pobierz

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa C)

  • Pasta o Pani Jadwidze 2.1% (88)
  • Pasta o pompowaniu skóry 17.3% (719)
  • Pasta Sam sobie dziadkiem 3.1% (129)
  • Pasta o zemście na siostrze (Harold) 29.0% (1207)
  • Pasta o wnoszeniu rac 10.4% (435)
  • Pasta o ogórkach kiszonych 3.2% (133)
  • Pasta o operatorze koparki 6.1% (254)
  • Pasta o profesorze na uczelni w kabinie 11.9% (495)
  • Pasta o rozjebanym kocie (czipsy i batony) 9.1% (379)
  • Pasta o ostrym jedzeniu 7.8% (325)

Oddanych głosów: 4164

  • 92
Pasta o pani Jadwidze
Byłem bardzo słabym uczniem, jednak zdawałem z klasy do klasy. Nauczyciele często ułatwiali mi zdanie, dając mi do zrobienia jakieś zadanie dodatkowe, albo pytając z czegoś po lekcjach (żeby klasa się ze mnie nie śmiała). Nauczycielka od matematyki, pani Jadwiga była dość starą i wymagającą nauczycielką, jeżeli ktoś się nie uczy - nie zdaje. Tego dnia na poprawę czekało sporo osób a ja byłem pierwszy w kolejce. Pani
Pasta o pompowaniu skóry
Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, #!$%@?, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. #!$%@?, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. #!$%@?, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, #!$%@?, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak
Pasta Sam sobie dziadkiem
-Miej 23 lata
-Ożeń się z gorącym milfem
-Ona ma córkę w moim wieku
-Mój samotny ojciec myśli, że córka mojej żony jest całkiem calkiem
-Spotykają się przez kilka miesięcy i pobierają
-Moja pasierbica jest teraz moją macochą
-Mój ojciec jest moim zięciem
-Mam dziecko z moim milfem
-Mój ojciec ma dziecko z moją pasierbicą
-Moje dziecko zostaje szwagrem mojego ojca
-Moje dziecko jest teraz moim wujkiem
-Dziecko
Pasta o zemście na siostrze (Harold)
miałem 16 lat, mieszkałem wtedy w małym domku z 3 sypialniami z mamą, tatą i siostrą
rodzice są surowi jak skysyn, bardzo chrześcijańscy
ja i moja siostra, mieliśmy swoje własne sypialnie
rodzice pozwalali mi mieć starego kompa w swoim pokoju, pod warunkiem, że obiecam im nie walić konia
wiem, to pojne
drzwi od mojego pokoju musiały być otwarte 24/7, rodzice sprawdzali moją historię przeglądania żeby upewnić
Pasta o wnoszeniu rac
Zastanawiasz się jak kibice wnoszą race na stadion? Otóż już mowie. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrze, a tu grupka łysych sebixow wypina tyłek, a inni ładują tam ogromne ilości rac. Większość z nich była solidnie przecwelona w wiezieniu wiec poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka
Pasta o ogórkach kiszonych
Anonki jak kisne xD
Siedzimy sobie z sebixami i karynami na zewnątrz, wiadomo grunt to dobra miejscówka hue hue
Podjeżdża furą jakiś Janusz i zaczyny wyrywać Karyny, mówi że u niego na chacie zajebista inba i żeby z nim się zabrały
Karyny nie takie przyziemne nie dają się tak łatwo wyrwać.
Janusz mówi że wszyscy możemy się zabrać.
Dojeżdżamy na miejsce, ten prowadzi nas do kuchni.
Super impreza
Pasta o operatorze koparki
operator koparki - bardzo spoko sprawa, jeździsz sobie po kraju i operujesz koparki
to trochę jak weterynarz

jesteś powiatowym operatorem koparki
masz zgłoszenie, ze na drugim końcu powiatu koparko ładowarka caterpillar 428c ma zwyrodnienie stawu łyżkowego i musisz przepisać smar przeciwbólowy i kąpiele w WD-40
na miejscu po badaniu okazuje sie, że niewiele możesz zrobić, zwyrodnienie dotarło do zawiasów
własciciel koparki gładzi ją czule po gąsienicy
ze łzami
Pasta o #!$%@? kocie (czipsy i batony)
To uczucie, gdy do mojej siostry przyszedł chłopak i usiadł na jej kocie xD Kot tak bardzo #!$%@?, a związek też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z jej chłopaka, a kota #!$%@?ł przypadkiem, bo był czarny jak fotel xD Śmiecham, bo siostra płacze, a ja wale konia za ścianą i przeglądam mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1031)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Xenay @Julkon @MQG17 @PtactwaWiele @natta @Ur-Shak @serplesniowy @Ex3 @Venflon @Lim3 @Fasol88 @Foreni @StefanBadyl @Skinnyp @GizaGizowata @Looper0vski @Cola_Man @golip @Paayor @jedyna_wolna_nazwa @Piotre-k @andrzejek1989 @ThePeri @WONSZIPAJONK @kaczeg @vvertoi @Chicoxxx66 @Malevre @jukac @Laetitia @hill7 @PeachMilk @bdag476 @Flaari @