Wpis z mikrobloga

@Nerlo A nie ? Dodali masę rzeczy, trochę działa teraz jak dobry rpg-synulator zabawy w kosmos

@patozz po premierze tak, ale wzięli się za siebie i wychodzi wersja "next" darmowa aktualizacja . Genialna jest ()
@v1lk Liczę, ze w przyszłości zrobią tryb online z pvp. Gra imho tego potrzebuje. Choc to nie proste bo trzeba zrobić bazę serwerów i trochę przebudować silnik gry (bo np tez zapisy gry są trzymane lokalne i można je edytować ).
Jednak zapowiedź wydarzeń weekendowych myślę że nas zbliża do trybu online.
@wykopowy_brukselek jakieś 100zl i powinno się udać kupić, A co do dzieci... hmm, no kosmiczna gra, trochę strzelania, zbierania minerałów, uzupełniania paliwa , budowlanka wielu rzeczy..

Jest tryb kreatora, w którym wszystko jest za darmo i nie da się zginąć , są też tryby survivalu, online, dużo tego. Ale w kreatora mógł by się pobawić, taki trochę minecraft
@Variv jest, można się bić w grupach z którymi zacząłeś grę. Na tym streamie typ prawie drugiego zabił ()

Problem jest jak.ktos Ciebie zabije i stracisz wszystko ( ͟ل͜)
@Variv jest, można się bić w grupach z którymi zacząłeś grę.

@v1lk Miałem na myśli pełnoprawnym tryb online. Coś jak mmo. A nie takie okrojone tryby głównie do coopa.
@wykopowy_brukselek może nawet chemię polubi, mi ta gra podoba się że względu na możliwości, różne rodzaje planet, zwierząt, cały kosmos do odkrycia i nazywania według własnej opinni planet, zwierząt, roślinności, co się nam podoba i wiele więcej
@Variv mają być wprowadzone walki kosmiczne, nie wiem czy już teraz czy po kolejnej aktualizacji

@v1lk Wiesz. Mają to maja. Jak będą to będziemy rozmawiać. Planety tez się miały kręcić wokół własnej osi a się nie kręcą nadal ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale tak czy owak gra się rozwija wv dobrym kierunku. I ten patch jest kluczowy dla przyszlosci gry.
@Variv A widziałeś ta aktualizację? Żadne dlc, nic płatnego, a gra była od początku skazana na przegraną bo nie wielu chciało w to grać, moim zdaniem wzorowo się spisali i na pewno będzie więcej dobrego ()
@Variv A widziałeś ta aktualizację? Żadne dlc, nic płatnego, a gra była od początku skazana na przegraną bo nie wielu chciało w to grać, moim zdaniem wzorowo się spisali i na pewno będzie więcej dobrego ()

@v1lk Widziałem przecieki. Sam jeszcze nie grałem.
@Variv steam który podałem jest na żywo Z Xbox one , więc to nie przeciek A normalna gra ()

@v1lk No tak. O to mi chodziło. Mówię o przecieka bo dopiero dziś oficjalna premiera a ludzie na konsolach juz grają od kilku dni ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież nie kwestionuje, że ten pach jest fajny.
@v1lk: widzę, że w końcu naprawili lądowanie i teraz kurła widać gdzie dokładnie się ląduje xd

@sic0r Duża poprawa jest grafika szczególnie zasięg ładowania obiektów. W koncu to jakoś wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º)