Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@marek-wozniak-750 a za 100pln kupię porządny box? Są dwie baterie, z opini zebranych przeze mnie przy jednym akumulatorze te 80W masz tylko na początku potem napięcie spada i moc też.
@yneb: a kto używa 80w :)... poniekąd masz rację ale: do normalnego korzystania z parownika pod singla 40w spokojnie wystarcza a przy odparowania ok 10ml jeden aku wystarcza - IMHO, boksy na dwa aku mają sens jeżeli parujesz 20ml lub więcej lub używasz masywnych grzalek które potrzebują dużej mocy
@yneb: @marek-wozniak-750: Battlestar ma wysokie napięcie minimalne dla baterii (3,4V zamiast 3,0-3,2V), więc nie wyciąga z akumulatorów ostatnich kilku dziesiątych wolta (a mógłby). Ja sobie bardzo chwalę, po roku kupiłem kolejnego - pancerny, dobrze leży w ręku, prosty w budowie, łatwy w ewentualnej naprawie i zwyczajnie mi się podoba. Tylko... nie za 200 zł. :) Za $30 u majfrendów to tak na spokojnie znajdziesz. Draga nie miałem, też ładny i
@reborn: na aliexpres czeka się 40 dni cena jaką znalazłem najmniej 140pln więc stosunkowo bacząc na czas oczekiwania i moją sytuację czyli brak efajki jest moim zdaniem mało konkurencyjna.