Wpis z mikrobloga

@Kempes: @6c6f67696e: Już spieszę z wyjaśnieniami. W pierwszym poście zapytałem się tylko czy nie myślał nad karierą w tv bo z jego umiejętności manipulowania faktami z chęcią skorzystał by Kurski czy też Walter. W drugim poście napisałem " Szkoda taki talent się marnuje"
W ostatnim poście napisałem: że manipuluje bo przedstawia sytuacje jak by ktoś wytknął palcem Piotrowicza że był z PZPR i za to ta osoba została skazana co
@kulass Ciężki przypadek... ale też cię wrzucę profilaktycznie na #czarnolisto.
Jak ktoś jest winny kradzieży to wnsumienna niewinnego nie trafia i można go oskarżyć o morderstwo... Paranoja jest goła...
Napisałem jeszcze że co prawda zarzut propagowania jest absurdalny, ale na niewinnego nie trafiło i nie za wskazanie przynależności do PZPR dana osoba ma problemy.


@kulass: No to niech ta osoba zostanie pociagnieta za faktyczne przewinienie, a nie naciagane, ale za to lepiej wygladajace w propagandzie wzorowanej na komunistycznej czyli TVP.
@szurszur: Jak najbardziej jestem za, zarzut propagowania ustroju totalitarnego jest śmieszny. Choć jak pamiętam bazgranie takich rzeczy wczasach mojej młodości często kończyło się takim zarzutem właśnie(nie nie w PRLu).
@6c6f67696e: Osoba która "wskazała" nic kompletnie nie zrobiła? Bo ja to widzę inaczej a mianowicie tak: tej osobie powinie być postawiany zarzut niszczenia mienia, zarzut propagowania jest absurdalny ale nie zmienia to faktu ze bazgranie po murach nie powinno być bezkarne i nie trafiło na osobę niewinną. A przedstawianie tej sytuacji jako wskazanie przynależności do PZPR danej osoby jest powodem do przedstawienia zarzutu propagowania jest manipulacją.
A przedstawianie tej sytuacji jako wskazanie przynależności do PZPR danej osoby jest powodem do przedstawienia zarzutu propagowania jest manipulacją.


@kulass: problem jest taki, że nie została oskarżona o niszczenie mienia. to, że ktoś jest winny A nie znaczy, że można go oskarżać o B bo "na niewinnego nie trafiło".

A twój główny zarzut do Xianista to było

manipuluje bo przedstawia sytuacje jak by ktoś wytknął palcem Piotrowicza że był z PZPR