Wpis z mikrobloga

Witam.
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Biedronki która miała ponad 1100 glosów na 2800 głosów (ponad 40% osób zagłosowało na tą colę). Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą cole.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. 
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Bie...
źródło: comment_9TBSpdup200DxuuSFpfSZwrjpiF0pJ4t.jpg

Zagłosuj na najgorszą colę z pozostałych:

  • Pepsi 3.7% (92)
  • Coca Cola 4.7% (118)
  • Hoop 51.3% (1287)
  • Dr. Pepper 40.4% (1013)

Oddanych głosów: 2510

  • 60
@AppleDash: Piszę, bo przez wasze posty często wyłania się obraz tego napoju jako właśnie czegoś w rodzaju podróby colopodobnej. Co jest po prostu zabawne - co byście zrobili, jakby wam trzech murzynów z Demokratycznej Republiki Konga opowiadało, że adidas to są takie nikepodobne podróby xD Albo audi to są takie toyotopodobne samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paperipapo: Wy to piliście? Widzieliście xD Wygląda jak cola, smakuje jak cola tylko z karmelowym posmakiem, tyle xD A wiśniowej nigdy nie piliście? Limonkowej? Waniliowej? To też nie jest cola? xD
@immortix o wybacz wielki znawca amerykańskiej kultury, ale jakoś mam to w dupie że w USA to kultowy napój. Oni nie wiedzą co to nie wiem no np orenżada Helena i nie wymagam od nich żeby tego wiedzieli. Nie mieszkam w USA więc nie wiem.

Nie doczytałem (to tylko napój) ale spróbowałem i po prostu napisałem że w smaku jest bardzo dobrą ale nie wiedziałem ze to odmiana coli a Ty dajesz
@immortix: ale przecież chyba nawet na etykiecie jest napisane ze jest to napoj owocowy, ja go nigdy nie porównywałem z colą. Na wiki jest napisane że niby ma prawie identyczny skład jak Pepsi tylko mniej cukru, ale mi smakują jak 2 rożne napoje o tym samym kolorze. A pisze o Schweppes Coli bo wydaje mi się ona bardziej odpowiednia do tego porównania niż Dr Pepper
@immortix: po za tym chyba sam do konca nie wiesz o czym piszesz. Wystarczy wejsc na wikipedie i przeczytac:

"Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty. "

"Dr Pepper – amerykański napój bezalkoholowy o barwie karmelowej, sprzedawany w USA od 1885 r. przez Cadbury Schweppes Americas Beverages."

Czy Dr Pepper zadebiutował przed Coca Colą, więc jako może być karmelową wersją Coca Coli?
To dwa różne
@jeannemoreau: @GdzieSoLody: Ale dlaczego zakładacie, że coca-cola była pierwszym napojem tego typu? Tylko dlatego, że przyjęła się nazwa coke/ cola na określenie, bo ta marka jest najbardziej znana? xD Powiem wam tak - jeśli Dr Pepper nie jest napojem typu cola, to nie jest nim również pepsi. A Toyota nie jest samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jeannemoreau: @GdzieSoLody: Właśnie tu wam udowadniam to wschodnioeruopejskie murzyństwo. O to chodzi, że dla Amerykanina coca-cola/pepsi/dr pepper to dokładnie ten sam "worek" i nikt by nie pomyślał, że jest inaczej, tak jak dla was coca-cola/pepsi jest w sposób oczywisty czymś tego samego rodzaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@immortix: Dr Pepper nie zawiera żadnej coli (co nie jest tylko przypadkową nazwą - cola to smak pochodzący od orzecha kola) i nie może być colą. W rzeczywistości w 1963 r. Sąd federalny orzekł, że Dr Pepper NIE jest colą.
@paperipapo: To źle było napisane, choć po Twoim "chyba" to raczej źle pamiętasz xD W takim razie coca-cola lime też jest napojem owocowym.
@GdzieSoLody: To masz wzbogaconego Peppera o jeszcze jeden smak, czy serio jest tu coś trudnego do zrozumienia? Może być cola o smaku 50 owoców, karmelu, kukurydzy, ścieków i nie wiem czego jeszcze równocześnie. Tak samo jak do piwa doda się owoce/ aromat/ smak owoców.

Serio, dajcie spokój,