Wpis z mikrobloga

Witam.
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Biedronki która miała ponad 1100 glosów na 2800 głosów (ponad 40% osób zagłosowało na tą colę). Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą cole.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. 
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Bie...

źródło: comment_9TBSpdup200DxuuSFpfSZwrjpiF0pJ4t.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą colę z pozostałych:

  • Pepsi 3.7% (92)
  • Coca Cola 4.7% (118)
  • Hoop 51.3% (1287)
  • Dr. Pepper 40.4% (1014)

Oddanych głosów: 2511

  • 60
@immortix dobra spoko rozumiem to, tylko zawsze Dr Pepper był dla mnie odrębnym napojem niż Coca Cola czy Pepsi i zdziwiło mnie ze znalazł się w tym zestawieniu. Głównie ze względu na smak. Skoro w Ameryce traktują to na równi oddaje honor oczywiście.Nie mieszkam tam i zbytnio takie kwestie mnie nie interesują. Tylko po co ten atak w pierwszym wpisie? ))¯_(ツ)_/¯ no ale cóż zostało nam się tylko stuknąć puszkami i lyknac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: Ciekawostka.
Dr. Pepper smakuje w Stanach inaczej niż u nas. W przeciwieństwie do Pepsi i Coca-Coli, która zawsze jest taka sama.
Moim zdaniem najlepszy ze wszystkich, ale tutaj nam importują jakieś szczyny, których nie da się pić.
@kabeldoprodiza: Dr Pepper powstał wcześniej niż coca-cola. Przeczytaj z łaski moje poprzednie posty zamiast robić z siebie wschodnioeuropejskiego murzyna, bo to co piszesz, dla Amerykanina wydałoby się głupotą rzędu "Toyota to inna marka samochodów, nie oryginalny samochód" lub "chipsy fromage to nie są chipsy, solone są oryginalne".