Wpis z mikrobloga

Witam.
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Biedronki która miała ponad 1100 glosów na 2800 głosów (ponad 40% osób zagłosowało na tą colę). Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą cole.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. 
Jako druga odpada zapewne wszystkim znana Cola Original z Bie...

źródło: comment_9TBSpdup200DxuuSFpfSZwrjpiF0pJ4t.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą colę z pozostałych:

  • Pepsi 3.7% (92)
  • Coca Cola 4.7% (118)
  • Hoop 51.3% (1287)
  • Dr. Pepper 40.4% (1014)

Oddanych głosów: 2511

  • 60
  • Odpowiedz
Ja nawet nie wiedziałem ze pepper to jakaś odmiana coli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bardzo mi on smakuje ale jeśli robiono go z myślą jako podróbka Coca Coli czy tam Pepsi to im coś nie wyszlo, jak dla mnie to zupełnie inny smak.
  • Odpowiedz
@capslocq: @jeannemoreau: @AppleDash: @GdzieSoLody: @michau507: Rozmowy Polaków o Dr Pepperze xD Nic tylko wstawić nosacz.jpg na widok tych komicznych wpisów. Jakbyście chcieli wiedzieć, Dr Pepper to nie jakaś "podróba" coli, nie żaden napój owocowy czy cokolwiek innego ale dokładnie cola o smaku karmelowym. Tak samo macie teraz limonkową coca-colę w sklepach, to nie jest już cola? Mało tego, Dr Pepper sprzedawany jest od 1885 roku i jest
immortix - @capslocq: @jeannemoreau: @AppleDash: @GdzieSoLody: @michau507: Rozmowy Po...

źródło: comment_gnq9YLB8W5MkWrvuH5sbtMRWmmvPgZJq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz