Wpis z mikrobloga

Xiaomi Redmi Note 5 czy Huawei P20 Lite a może dołożyć 3k i kupić coś normalnego?( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mam strasznych wymagań, nie gram, ot jakaś muzyka, mapy, wypok i połączenia
Chyba jakość wykonania byłaby dla mnie najważniejsza, solidność i niezawodność
#android #xiaomi #huawei #smartfon
4.....B - Xiaomi Redmi Note 5 czy Huawei P20 Lite a może dołożyć 3k i kupić coś norma...

źródło: comment_sf4wPZ4o5RLVXnUn850alSWjwGDc8wJi.jpg

Pobierz

Który lepszy?

  • Xiaomi 79.2% (42)
  • Huawei 20.8% (11)

Oddanych głosów: 53

  • 30
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Ten Asus to faktycznie ciekawa propozycja, dzięki mirku, w ogóle nie brałem pod uwagę, myślę że zdecyduję biorąc w łapy jeden i drugi telefon znaczy Asusa i Xiaomi bo Huawei już odpadł. Podejmę decyzję na podstawie wyglądu i wykonania i tego jak będzie leżeć w łapie
  • Odpowiedz
@41B937B: Oba mają wady i zalety. Nie każdemu pasuje miui w tym rn5 no i nie ma nfc.

Ten asus znowu ma niby nfc i większą baterię, a nawet slot 2sim+sd, ale no właśnie nie obsługuje podobno wszystkich sieci wifi (5Ghz). No i dla niektórych wada taka że ma microusb.

Ja też myślałem nad tymi dwoma, ale zdecydowałem się na nokię 7 plus. Polska cena jest dośc spora bo 1699 zł,
  • Odpowiedz
@satch_: @Matpiotr: no i #!$%@?, wybór padł na Galaxy S7 xD, pomacałem różne telefony w sklepie i nie urzekły mnie a trafiłem fajną okazję na olx za 1250, oryginały z Playa, nowe w pudełkach
Nie przekonał mnie xiaomi, jest w nim coś bliżej nieokreślonego co mnie zniechęca, mam wrażenie że po roku noszenia w kieszeni rozpadnie się sam z siebie, pewnie się mylę ale trochę miałem doczynienia z różną elektroniką
  • Odpowiedz