Wpis z mikrobloga

Fitam fitam sej sony tajgej ogunie hyyyy... śmiaś mi się chseee tego tyyypuu... szeee... niby Janusz Kupies ss tym #!$%@? wie... kim, ten ciota... a nie powiedziaem.. łysa pała... szee niby w śmietniku.... szee niby w śmientniku grzebaem kuRRRRwa co wy gadacie ?... aaa no taa zaponiaem, fejmu siee chcesie napiś co ? mmmmm tooo jiii toooo.... ty bareronie jeden, ty janusz kupies kuhwa, z dupy wyjenty kkk kkkhhhhhuuhwa, czeba mieś nieźle #!$%@? w gówce jak ty.. alee.. #!$%@?ć cie kutko na temat.. no taa bareron... hhhmm.. no wygląda jak barrrrnn pierdorony.. jaa s tymi jeszsze okurarkami..kurarami kuhwa, bareron powies kiedy ty widziaeś barerona s okurarami, chyba tyko kuhwa tyy Janusz Kupies.. chyba tyy kuhwa.. chyba ta... taki bareron kuhhwa.. czeba byś ciotą jak on, taki bareron s okurarami ?... okurarami ? ja piehdole... no ta.. weś ty iś na siłownie przyy.. toszke schudnij booo, jaak bedziesz tył.. to bedziesz gówno, a nie człowiek... toche schudnij chłopie no bo wyglądasz....... niemiło... bareron s okurarami khhhhee.. śmieszne jest, do dziś mam s tego be.. ubaf po pafy beeec
#bonzo #cytatywielkichludzi #uszatypigmej #zgierskipej #gnik #uszatyrolmops #klejnotmopsu #tiger #tigerbonzo #tigercontent #infotegotypu #infodlafanowelo #tegotypu #ogunie #uszatylump #akat #melin #zgierz #zgierskimelin #pigmej #ojciecpijo #patostreamy
BaoBao45 - Fitam fitam sej sony tajgej ogunie hyyyy... śmiaś mi się chseee tego tyyyp...

źródło: comment_r115RLdxapnvWeTZ6L2NOWENaHvO2VCf.jpg

Pobierz
  • 4