Wpis z mikrobloga

@borrow: sztuki walki są sprowadzone do sali na dole. Na górze masz normalną mordownię, ale fajną taką, wolnych ciężarów jest sporo, nie ma problemów z tłumami nawet wieczorem. Obsługa bardzo fajna, jest kilku trenerów i trenerek, każdy się z każdym prawilnie wita. Karnety masz jak w cenniku na ich stronie www.power2fit.pl. Godziny otwarcia 6.30-22 albo 23 w tygodniu, w weekendy jakoś krócej, sobota chyba do 20, a niedziela do 15/16. A,
@borrow: Ja polecam RetroGym w okolicach kina Kijów. #!$%@? muzyka, tynk odchodzi od sufitu i zimą trzeba ćwiczyć w swetrze, ale za to mało ludzi i tanio. Nazwa zobowiązuje, bo sprzęt to kupował chyba jeszcze Gierek (òóˇ)
@borrow: parkingiem się nie interesowałam, bo cisnę z laczka zawsze, ja serio nie czaję tematu z parkowaniem w Krakowie. Ogólnie na Podgórzu nie jest jeszcze tak tragicznie jak na Kazimierzu na przykład. Za to obok masz komendę, jak Ci się tam uda zaparkować, to masz gwarancję bezpieczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Neutrin: nie wiem, nie interesowało mnie to, poszukaj ich na fb, można tam podpytać :)
@borrow: Mogilska 70, 30-001 Kraków

relaxbodyclub.com


@jamasoto: ło, pamiętam jeszcze za czasów śp. założyciela... Ciekaw jestem na ile się zmieniło zaplecze bo było dość... no, siermiężne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to myślałem, że już dawno zjadła ich jakaś sieciówka.
@jamasoto: kulturyści raczej nie cieszą się przesadnie dobrym zdrowiem. No i co do raka... im więcej odtwarzanych komórek, tym większa szansa na raka - a budowanie mięśni to przecież właśnie budowanie nowych komórek jest.
Bardzo miło wspominam Relax, w sumie ostatnio robiłem porządki i znalazłem kartę którą zawiesiłem na 3 tygodnie przed końcem ważności. Dwa dni później miałem wypadek na zajęciach karate i zarzuciłem w ogóle chodzenie na siłownię... Ciekawe by
Champion na swój klimat, jedna z pierwszych silowni w Krakowie, 90% sprzetu na pewno pamięta czasy otwarcia. Jezeli lubi ktos robic kardio to moze byc problem( ͡° ͜ʖ ͡°).
To miejsce jest kultowe wśrod ludzi, ktorzy cwiczyli w latach 90-tych. Za kilka lat takich silowni juz nie bedzie.