Wpis z mikrobloga

Zwiastuny, zwiastuny, zwiastuny...

Stacja The CW wypuściła podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego nieprzyzwoitą liczbę zwiastunów nowych seriali. Kręci się tam więcej, niż nasze prababcie kręciły na swoich kołowrotkach. Zobacz zwiastun Supernatural 13, Riverdale 3 oraz nowości od Amazonu>>

#nieztegoswiata #supernatural #riverdale #amazon #film #filmy #kino #dokument #serial #seriale #netflix
popkulturysci - Zwiastuny, zwiastuny, zwiastuny...

Stacja The CW wypuściła podczas...

źródło: comment_eGMPVO9yqn8AV4CZDMY5SbwAgvvY4B3y.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@JamesMoriarty: To przerażające bardziej niż to, co się w serialu dzieje.

Rozmawiałem ze znajomym i mówię coś w stylu: tam był albo będzie koniec świata i oni dalej to będą ciągnąć. Na co odparł, ze już był. A chyba na 8. sezonie skończyłem przygodę
  • Odpowiedz
@JamesMoriarty: Ja pamiętam, że drugi brat był w piekle (bo dlaczego by nie, niech wszyscy się smażą) i jeszcze to chwilę męczyłem, aż stwierdziłem, że to bezsensu. Do dziś znajomemu wytykam to, że mi polecił Supernatural. Najzabawniejsze jest to, że sam przestał oglądać po 2., może 3. sezonie... (Kuba, jeśli jakimś cudem to czytasz, jesteś tumanem)
  • Odpowiedz
  • 1
@popkulturysci SPOILER ALERT
! W 13 sezonie jest syn Lucyfera - Jack, wraca na chwile sam Gabriel oraz Michał. Pozatym akcja dzieje sie w większości w alternatywnym świecie gdzie dobrze się miewa Bobby 'Balls'.
  • Odpowiedz