Wpis z mikrobloga

Jak kuhrwa dyplomatycznie odmówić, ze mimo zaręczeń nie jestem gotowa na ślub? Żadne argumenty nie przemawiają. Ma być w przyszłym roku. Czemu takie rozmowy zawsze się kończą j-----m fochem? Nie mam teraz czasu na takie pierdoły. A po fochu resztę dnia mam r---------o. No k---a #zwiazki
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mathas: a co w tym złego? Poza tym jak chce mieć dzieci, to niech sam rodzi albo wynajmie surogatkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na szczęście nie chcemy w najbliższych 5 latach na pewno. Jeden powód do zadymy mniej.
  • Odpowiedz
@Verlette: A to złego, że akurat kto jak kto ale Ty jako kobieta powinnaś wiedzieć, że jest coś takiego jak zegar biologiczny i czym bliżej 40-stki tym szanse na urodzenie zdrowego dziecka są coraz mniejsze.
  • Odpowiedz
@Verlette:

mam masę swoich rzeczy jeszcze do załatwienia.

chyba nie kumasz o co w związku chodzi. Związek to wzajemne wsparcie, jeżeli dla Ciebie ważniejsze są "swoje rzeczy" to chyba nie warto w to wchodzić. Nie piszę tego złośliwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@BQP: No jasne. Zajebiscie. Egoistyczne. Podejście.
A ja mogę się czuć źle, to wtedy jest OK? Co to za problem jest uszanować czyjeś zdanie w tak ważnej kwestii? Wspieram go w każdej dziedzinie.
Dobrze ze nie jest takim betonem jak co niektórzy i dał mi spokój, a nie zerwał ze mną czy przywalił mi pięścią w twarz ( )
  • Odpowiedz
@Mathas Gdyby rzeczywiście "natury nie dało się oszukać" nie byłoby silnego ruchu childfree i ludzi walczących z tym żeby niechęć do posiadania dzieci nie była stygmatyzowana
  • Odpowiedz
@Verlette: Cumpelo to jest cos nie tak, kazfy facet jak uslyszy od narzeczonej ze chce odlozyc te zenade w czasie w najgorszym razie podejdzie do tego obojetnie. Przewaznie to typy co maja cisnienie na slub i dzieci nie uwzgledniajac zdania partnerki to maja cos niepokolei, mamusia truje kiedy slub, chce dorownac braciom co sie pozenili wczesnie, szuka pretekstu zeby sie wreszcie wyrwac od nadopiekunczych rodzicow, z roznych powodow potrzebuje potwierdzenia
  • Odpowiedz
  • 7
@Verlette a po c--j ci ten facet w ogóle? Masz prace zajebista gdzie spedzasz 70% swojego życia a pozostałe 30 śpisz. Daj gosciowi spokój
  • Odpowiedz
@Verlette: Jak k---a w ogóle można być zaręczonym i nie być gotowa na ślub. Przecież ty nie jesteś nikim innym jak pasożytem, kradniesz czas i pieniądze gościa który ma wyraźne oczekiwania. Albo się zgadasz albo nie, a nie żadne "Jeszcze nie" co chcesz jeszcze robić? Znaleźć innego bolca?
  • Odpowiedz
@Verlette: Bo jeśli poważnie podchodzisz do życia, to nie masz takich głupich problemów, tylko bierzesz ślub, po prostu. Nie masz szacunku dodla faceta i nie traktujesz go poważnie, jeśli nie chcesz za niego wyjść.
  • Odpowiedz
  • 3
@Xerdur: @jedmar: @golip: @dziki: @Szymex2013: dziękuje za opinie i uwagi. Zwłaszcza te konstruktywne. Tak jak mówiłam, już jest po ptokach. Wszystko jest kwestią kompromisu i mamy wrócić do tematu za rok. Nie widzimy nic w tym złego. Uniósł się, bo chyba był głodny i zły ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu nie widzę się z obrączka teraz. Czy
  • Odpowiedz