Wpis z mikrobloga

@przegrane_zycie: zawsze mnie dziwi po co ludzie się p------------ą do kogoś z tindera, bo ten ma opis taki, a nie sraki. Dam Ci protip. Na tinderze jak Ci nie pasuje jakaś laska, to przesuwasz ją w bok i szukasz kolejnej.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Nie, praktycznie nikt poza tymi z-----i z prawa nie pisze jaki skończył kierunek, dziwna grupa społeczna. Znam wielu radców/adwokatów a tylko jeden to normalny gość.

@magucio: To ja dam Ci protip od tego jest wipok, żeby sobie utyskiwać na co się tylko chce.
  • Odpowiedz
No ta łaska na 2 linijki rownowazników zdań 3 razy wspomina o byciu prawnikiem. Nie widziałem weterynarzy, czy inżynierów z takim wybujałymego jakoś :D

Nie zesraj się, jakby tam był jakikolwiek inny kierunek to byś się dojebywał?


@Hadzi:
  • Odpowiedz
@przegrane_zycie: Widzisz tam taki birecik dzbanie? Tam jest miejsce do wpisania co się studiuje bądź studiowało. Przewidział to twórca aplikacji (raczej nie prawnik, nie?). Widzisz co chcesz widzieć, bo ja jakoś widziałem ludzi po politechnice, medycynie, pielęgniarstwie, farmacji i mieli w opisach wypisane co studiują, co robią.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Wyżej @ccTV: napisał, że dziewczyna o tym 3 razy wspomina. Za bardzo się wczuwasz a pewnie warunek ze wstępu do prawoznawsta dzbanie. Nikt tak się nie brandzluje jak prawnicy tym co studiowali, owszem ludzie piszą o kierunkach, ale tylko prawnicy o----------ą szopkę. Jakby to byl jakiś boski zawód i trzeba być namaszczonym, żeby dostąpić zaszczytu.
  • Odpowiedz
jeśli dla Ciebie wykop służy do tego żeby naśmiewać się z kogoś, albo wytykać kogoś wady, to smutne masz życie


@magucio: 9 na 10 wykopków ma smutne życie, więc Ameryki tym nie odkryjesz.
  • Odpowiedz
@przegrane_zycie: D--a normalnej bialej kobiety. Co ciekawsze: Lawyer (jakies ikonki z d--y) Accountant czyli po mojemu sie nie zdalo egzaminu po aplikacji i pracuje sie jako "ksiegowa" czyli wprowadzacz danych w jakims korpo. Taki lawyer :p
  • Odpowiedz