Wpis z mikrobloga

Teee, zdradzę wam sekret. Ripple to nie banksterska moneta, tylko jeden z lepszych scamów z całego krypto...

Ripple to protokół z którym od lat kombinują banki choć na kombinowaniu się kończy a nie używaniu.
XRP to nie Ripple ;) XRP to coin który został wyrzucony na giełdy żeby tępy plebs go kupował.
Nawet jeśli kiedyś w końcu faktycznie będą korzystały z protokołu Ripple, co raczej jest wątpliwe, to nie będą używały do tego XRP! To nawet nie jest żadną tajemnicą. To oficjalne i publiczne informacje. Każdy ma do nich dostęp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę myślicie że jakikolwiek bank poszedł by na to żeby skupować tego coina od Januszu po spompowaniu żeby móc korzystać z niego?
Naiwność wasza jest niewirygodna... Myślicie że taka moneta by swobodnie sobie latała po świecie a jej kurs był destabilizowany przez rynki i banki by tego używały? Seems legit...

Chris Larsen po prostu zrobił sobie scam coina i uruchomił go na Ripple i swoich całkowicie scentralizowanych serwerach (to nie uzywa blockchaina, nikt poza ripple nie ma żadnych modów ani nic) i zaczął sprzedawać frajerom jadąc na fejmie protokołu i newsach o jego uzywaniu przez banki.
Tego nawet się nie kopie. Chris Larsen sobie sam wytwarza nowe XRP kiedy chce i je sprzedaje.
Do tej pory narobił jej prawie 40 000 000 000 z czego sprzedał wam Januszem już 30%. Dzięki temu jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie i najbogatszym z ludzi w całym krypto... Ale to nie koniec. XRP może sobie #!$%@?ć w sumie 100 000 000 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chris musi mieć z was ładna polewkę, żaden bank nie chce ani nie będzie używał tego tokenu. A jeszcze Janusze w świecie krypto się ukrywają i wstydzą przyznać że posiadają XRP bo to przecież "banksterska moneta". Nieeee, to "frajsterska moneta" Jeden z lepszych scamów ever.

Naprawdę nie zastanowiło was nigdy po co emisja publiczna? W jakim celu? Żeby banki odkupowaly ja drożej w przyszłości?? I to jeszcze handlowania na giełdach z różnymi kryptowalutomi i scamami?
Żeby była zdestabilizowana przez rynki?
Jeżeli jakimś cudem banki zaczną używać do rozliczania między sobą protokołu Ripple to stworzą swój token którego będzie ograniczona ilość nie będzie nigdzie handlowaniu a jego wartość będzie zawsze stabilną bo to dla nich najistotniejsze. Nie zapłacą nawet centa za wytworzenie sobie tych tokenów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To nie jest nawet żadna teoria spiskowa, albo moje wymysły. Każdy z was Janusze ma dostęp do takich informacji, to nie jest żadną tajemnicą i nigdy nie bylo. Nikt nigdy nie powiedział że token XRP będzie używany przez banki. Wy to sobie dopowiedziećiście. Sprytny zabieg z nazwaniem tej jednostki nazwa protokołu. Dobry scamik, podziwiam....
I jeszcze byly piękne pompy bo Janusz myśli że bank będzie musiał od niego kiedyś odkupić tego rippla żeby go używać.

"No patrz Grażyna, jaki ja sprytny hehe, kupiłem teraz tak tanio a będzie moon. Głupie banki chcą używać a nie kupują go kiedy jest taki tani. Co za idioci. Będę im kiedyś sprzedawał po 500$ hehe"

Chris Larsen nigdy w życiu nie zarobiłby na samym protokole Ripple nawet ułamka tego co na sprzedaży tego scam coina wam Janusze. Ja na jego miejscu chyba bym musiał mieć podpietą kroplówkę 24h żeby się nie odwodnić z płaczu od śmiechu :D

I po co ja to wam piszę, Mirki? Zamiast mi być wdzięczni to będę ten zły cyberpunk bo mówi prawdę że mój shit to scam... Taka wasza wdzięczność i logika ¯\_(ツ)_/¯

#kryptowaluty #ripple #xrp #scam #shitcoin #banki #cybertag
Pobierz cyberpunkbtc - Teee, zdradzę wam sekret. Ripple to nie banksterska moneta, tylko jede...
źródło: comment_oZcOQDWFUe5HkjLfeWGrkV45IWR0m4GQ.jpg
  • 34
@cyberpunkbtc: opowiadasz jakieś mity, tak samo jak wielu że społeczności xrp. Z tego co wiem token ma być używany jako waluta pomostowa pomiędzy parą fiatów. I jest to bardziej skierowane do krajów rozwijających się, niż do banków w UE czy USA. Ostatnio wprowadzili również Smart kontrakty, w których może być użyta każda waluta oraz planują inwestycje w startupy, aby stworzyć cały ekosystem wokół xrp. Nie powiedział bym że to scam, a
nie, nie ogladalem, bo gdy probuje sobie poukladac ich sposob myslenia to zenadometr mi wybucha. Masz czasem cos takiego ze ogladajac cos naprawde poniewierajacego jest Ci przerazliwie glupio, pomimo ze np ogladasz sam, wiec niby w czym problem, a jednak bol istnienia staje sie nieznosny. Ja cos takiego odczuwam, gdy probuje ich zrozumiec, doceniam scifuna za probe, ale to ponad moje sily.


@Obruni: Mam, ale w tych materiałach nie. Polecam ci
opowiadasz jakieś mity, tak samo jak wielu że społeczności xrp. Z tego co wiem token ma być używany jako waluta pomostowa pomiędzy parą fiatów. I jest to bardziej skierowane do krajów rozwijających się, niż do banków w UE czy USA. Ostatnio wprowadzili również Smart kontrakty, w których może być użyta każda waluta oraz planują inwestycje w startupy, aby stworzyć cały ekosystem wokół xrp. Nie powiedział bym że to scam, a bardziej zwykły
@cyberpunkbtc: wow , ale się rozjuszyłeś haha... Pytanie było równie idiotyczne jak niektóre z twoich postów. Ja nie widzę nic złego że firma tworzy projekt i stara się na nim zarobić.

Już parę firm z rynku Forex używa XRP.

Co do Smart kontraktów to się nazywa codius i możesz w tym użyć eth, btc, praktycznie cokolwiek.
@kamil-wasniewski: Mój telefon z portfelkem lightning network to też smart kontrakt. Zdecentralizowana giełda też ma smart kontrakty obsługujące różne kryptowaluty. Nawet atomic swapy. Smart kontrakt to nie jest coś co działa nawet na blockchainie. Smart kontrakt nie jest na ethereum. Ethereum ma po prostu oprogramowanie obsługujące smart kontrakty. Smart kontrakty nie są na kryptowalucie.

Pewnie sobie robią kolejne z setek już istniejących środowisk smart kontraktów ;)
@Obruni: To tak jakbyś powiedział że najlepiej jakby był tylko iPhone a inni producenci telefonów pasożytują na Apple. Ja uważam że dobrze że jest konkurencją... Pewnie wiele z tych projektów umrze ale jest to poświęcenie na które jestem gotów.
@ni0bi: #!$%@? geniusz. Wiesz może masz problemy intelektualne i nie potrafisz w prosty sposób przeanalizować prostych rzeczy, ale dla mnie coś takiego to czysty idiotyzm ponieważ nawet gdybym miał 10000 x większy zasięg tego postu to nie poruszyłbym ceny nawet o 0,01c

Ale shiciarze są ograniczeni, myślą że zachwalając shita wpłyną na jego cenę, więc myślą że i ja tak robię ;)
Kapitalizacja top3 i na wypoku powoduję dum ceny. GRATULUJĘ
@cyberpunkbtc: Moze sa na tyle inteligentni, ze wiedza ze jak btc robi 100 procent to shit idzie w gore o 200, jesli xrp zrobil kiedys 3$ to zrobi to kolejny. jesli wroci do proprzedniej ceny to bedzie duzo grubsza przebitka niz btc z 6k$ do 20k$. Nie spinaj sie ;D
@ni0bi: Może są tak głupi że nie kupili BTC kiedy był tani tylko wbili na bańce i pakują się w projekty które co chwilę umierają. Śmieszysz mnie gimbusku. Takich jak ty tu było przez ostatni rok setki. Też #!$%@? jak dużo robią na shitach i wszyscy znikają.