Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jakie jajca. W dalszej rodzinie okazało się, że pewna osoba ma glejaka. Generalnie sytuacja mocno nieciekawa, kredyt na głowie, firma, dzieci, żona płacze. Lekarze dawali mu maksymalnie rok życia lecz się nie poddał i zażywał jakieś różne medyczne "kuracje". Wydawali grube hajsy na lekarzy żeby facet przeżył i przyniosło to niespodziewany skutek, udało się. Co mnie tak rozbawiło?, a no właśnie się dowiedziałem, że ci sami ludzie wydali 30 tys. złotych na obraz matki boskiej dla jakiegoś tam kościoła xD. Tak, tak to ich pieniądze i mogą sobie nimi dupe podetrzeć ale trochę to komiczne bo według mnie, uratowali go lekarze i ich pomysł na walkę z chorobą, a nie dziadek w niebie xD. Daliby to lepiej na jakąś fundację walki z nowotworami czy coś. Moja ciotka już spakowana i jedzie dzisiaj na mszę odsłonięcia tego ołtarzyku xD.

#bekazkatoli #gimboateizm ##!$%@?
  • 36
@ciachostko: ale ona wierzy że istnieje nadprzyrodzona siła która pomaga dobrym ludziom, ona wierzy, że kiedy jesteś dobrym człowiekiem to bóg jest po twojej stronie i czasami ci pomoże, że ta nadprzyrodzona siła ma wpływ na to co dzieje się na ziemi i że czasami da ci swoją łaskę, ale tylko wtedy, kiedy na to zasługujesz. Ona w to wierzy, Ty nie, ale nie uważaj się za najmądrzejszego na świecie.