Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jakie jajca. W dalszej rodzinie okazało się, że pewna osoba ma glejaka. Generalnie sytuacja mocno nieciekawa, kredyt na głowie, firma, dzieci, żona płacze. Lekarze dawali mu maksymalnie rok życia lecz się nie poddał i zażywał jakieś różne medyczne "kuracje". Wydawali grube hajsy na lekarzy żeby facet przeżył i przyniosło to niespodziewany skutek, udało się. Co mnie tak rozbawiło?, a no właśnie się dowiedziałem, że ci sami ludzie wydali 30 tys. złotych na obraz matki boskiej dla jakiegoś tam kościoła xD. Tak, tak to ich pieniądze i mogą sobie nimi dupe podetrzeć ale trochę to komiczne bo według mnie, uratowali go lekarze i ich pomysł na walkę z chorobą, a nie dziadek w niebie xD. Daliby to lepiej na jakąś fundację walki z nowotworami czy coś. Moja ciotka już spakowana i jedzie dzisiaj na mszę odsłonięcia tego ołtarzyku xD.

#bekazkatoli #gimboateizm ##!$%@?
  • 36
  • Odpowiedz
@ciachostko: Glejak oznacza najczęściej wyrok śmierci. Pisanie o niewdzięczności wobec lekarzy którzy go uratowali to w tej sprawie lekkie nieporozumienie, bo przy tej chorobie często nawet najlepsi lekarze, terapie i leki nie są w stanie pomóc choremu. Trudno nie rozpatrywać wyzdrowienia z takiej choroby w kontekście cudu, opatrzności bożej lub #!$%@? farta.
  • Odpowiedz
@jukac: przecież nie musisz wierzyć xd

@ediz4: przecież napisałem to w poście, to tylko moje zdanie, czytasz ze zrozumieniem, czy masz z tym problemy?

Tak, tak to ich pieniądze i mogą sobie nimi dupe podetrzeć
  • Odpowiedz
każdy wierzy i robi co chce. #!$%@? ci do tego))¯(ツ)/¯ dramat jaki przeżyli ci ludzie i ulga tego człowieka jest warta więcej niż taki śmieć i internetu ( rodzina)


@mikeeho: ale nie odnoś się do mnie w sposób w jaki to robicie w swojej rodzinie xD. Niezły z ciebie patus, co zresztą widać po tym jak budujesz zdania. Wszystko w oparciu o wulgaryzmy.
  • Odpowiedz
@mikeeho: wyraziłem na ten temat swoje zdanie, nikogo przy tym nie obrażając. Nie nazwałem ich głupkami czy coś, a ty przychodzisz i wyzywasz mnie od śmieci więc skończ już.
  • Odpowiedz
@ciachostko ale uznałes że kupili obraz dziadkowi na chmurce. To oznaka braku szacunku. Nikomu krzywdy nie zrobili a jeżeli zafundowali coś takiego to znaczy że zawierzyli to Bogu.

Ja bym przekazał taka kasę dziękując Bogu w sercu i z taką intencją dziękczynna ale oni uznali że jednak inaczej mu się odwdzięcza.
  • Odpowiedz
@ciachostko: Heh. Patrzcie jakie to doskonałe zabezpieczenie przed wyrzutami sumienia. Zarobisz pieniądze na krzywdzie ludzi - jesteś zły, ale jeśli wierzysz, że to ma im pomóc to już ok.
  • Odpowiedz