Wpis z mikrobloga

Lubię Was Mirki, więc ode mnie dziś #rozdajo jakiego nie widział nikt.

Do wygrania słoiczek musztardy parczewskiej, nadmusztardy nad musztardami, możesz umoczyć w niej kiełbaskę, posmarować karkówkę, albo jak prawdziwi parczewiacy, wsuwać łyżkami do chleba. Produkt lokalny, naturalny skład, najpyszniejsza musztarda, jaka tylko została wymyślona na tej planecie. Nie do zdobycia poza województwem lubelskim. Wołam @Hannahalla i @manualnyautomat na przybicie znaku jakości. Niektórzy spod tagu #lublin tez powinni wiedzieć, o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez #mirkorandom jutro około 12:00. Wybiorę wśród pulsujących.

#jedzenie #grill #gotujzwykopem #jedzzwykopem #bojowkamusztardyparczewskiej #lubelskie
Pobierz
źródło: comment_ZlNfah310bzoMeb0iale2fOt55PQvQyM.jpg
  • 70
@Czikita113 Jezu tą drogę u Was od Uhnina do Białki mogliby zrobić. Nie wiem samochodem może jakos idzie ale rowerem to psychika siada :D Chociaż chwilę dalej jest Stara Jadlanka, zapamiętam tą wiochę do końca moich dni bo tam jest jeszcze gorzej i na całej szerokości drogi dziury xd

@Snuffkin bylejaka kamisa jest lepsza od tej, kiedyś była bardzo dobra a jak się popsuła to już kilka lat jej nie jadam. Chyba
@Czikita113 mówisz o tej drodze białka - uhnin, może autem to inaczej się odczuwa, ale uwierz mi na rower to stara Jadlanka to kiler. Kurcze fajne tereny, ale trzeba jechać dalej na Sosnowice i stamtąd na Parczew bo tam podobno jest jakaś normalna droga
@poratujPan nie wiem dokładnie o jakiej Starej Jedlance mówisz. Kiedyś była jedna (ta koło Rudki Starościńskiej) teraz doszła Podleśna między Drozdówka a Białka i Jedlanka PGR. :D wydaje mi się, że masz na myśli trasę Nowa Jedlanka - Białka (tedy jadąc mijasz po prawej stronie ośrodek wypoczynkowy leśna ryba) tutaj masz rację jest tragedia :D
@Hannahalla niee, tam jest asfalt, ale okropny. Może te płyty byłyby lepsze :) Dobra wiadomość dla Parczewa to to, że do końca 2019 roku jeśli pogoda pozwoli to zrobią odcinek do Lubartowa (35km)