Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ruchajcie za młodu bo później będziecie żałowali

Niebieski lvl 25 here, od prawie 2 lat jestem w związku z różową lvl 23

Niby wszystko jest dobrze, ale jedna kwestia ciągle mnie męczy - ona była wcześniej w dwóch dłuższych związkach (więc ma wieloletnie doświadczenie seksualne), a dla mnie ona jest pierwszą partnerką seksualną (z wcześniejszymi dziewczynami dochodziło co najwyżej do hand jobów). Im dłużej trwa ten związek tym bardziej zastanawiam się jak wyglądałby seks z innymi dziewczynami. Na pewno nie zdradzę różowej, bo zbyt ją szanuję,ale zastanawiam sie czy tkwić w tym związku, bo takie myśli będą mi towarzyszyły pewnie całe życie. Domyślam się, że wiele osob tutaj mogło być w podobnej sytuacji - co z tym zrobiliście? Może psycholog?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 74
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tylko dla mnie przebieg nie ma znaczenia.. nie chwalę się tym. Jak laska pyta to mówię "kilka, ale wolałbym to zostawić dla siebie" i po temacie. Czy to sprawi, że ta osoba jest mniej wartościową albo dowiadujemy się po latach i co, zrywasz? Nie widzę różnicy między przebolcowaniem 30 lasek po razie a jednej 2137 razy.
  • Odpowiedz
@Bellie: jeśli dla Ciebie seks to tylko "wkładanie penisa w waginę" to.. może powinnaś zmienić partnera? :)
Serio, dla mnie i pewnie wielu innych facetów ten etap akurat liczy się najmniej ze wszystkiego, ale co ja tam mogę wiedzieć.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jest taka podstawowa zasada, że nie zmienia się czegoś co działa dobrze, więc jeśli wszystko jest OK to raczej nie powinieneś mieć takich myśli. Pamiętaj, że nie można
  • Odpowiedz
PolnyZiomek: @Hubstein odniosłam to po prostu do siebie :) ja nie twierdze, ze ktos jest zlym czlowiekiem bo spal z 30 kobietami a ktos dobrym bo np z 2. Oczywiscie ze tak nie jest. Po prostu gdybym ja teraz, kiedy mialam tylko 1 chlopaka, zaczelaabym sie z kims spotykac a on powiedzialby mi ze spal np z 20 kobietami to czulabym sie z tym zle. Mialabym odrazu wrazenie ze no
  • Odpowiedz
jeśli dla Ciebie seks to tylko "wkładanie penisa w waginę" to.. może powinnaś zmienić partnera? :)

Serio, dla mnie i pewnie wielu innych facetów ten etap akurat liczy się najmniej ze wszystkiego, ale co ja tam mogę wiedzieć.


@AnonimoweMirkoWyznania: to który sie bardziej liczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz