Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ruchajcie za młodu bo później będziecie żałowali

Niebieski lvl 25 here, od prawie 2 lat jestem w związku z różową lvl 23

Niby wszystko jest dobrze, ale jedna kwestia ciągle mnie męczy - ona była wcześniej w dwóch dłuższych związkach (więc ma wieloletnie doświadczenie seksualne), a dla mnie ona jest pierwszą partnerką seksualną (z wcześniejszymi dziewczynami dochodziło co najwyżej do hand jobów). Im dłużej trwa ten związek tym bardziej zastanawiam się jak wyglądałby seks z innymi dziewczynami. Na pewno nie zdradzę różowej, bo zbyt ją szanuję,ale zastanawiam sie czy tkwić w tym związku, bo takie myśli będą mi towarzyszyły pewnie całe życie. Domyślam się, że wiele osob tutaj mogło być w podobnej sytuacji - co z tym zrobiliście? Może psycholog?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 74
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: jasne, że można wyjść, nigdzie nie napisałam, że nie. Tylko zostawianie kogoś, kto jest ok, i kogo szanujesz, tylko dlatego, że ciekawy jesteś jak się kisi ogóra w innej, jest trochę niepoważne. :D

@SwedzeniePieczenie: no facet, który w wieku, powiedzmy, lat 30 nigdy nie trzymał kobiety za rękę to niestety nie jest zbyt normalny. ;)

@everybodyfrytki: wcale nie, masa ludzi wiąże się i bierze ślub,
  • Odpowiedz
Tylko zostawianie kogoś, kto jest ok, i kogo szanujesz, tylko dlatego, że ciekawy jesteś jak się kisi ogóra w innej, jest trochę niepoważne. :D


@indeeed: lel, wiadomo, lepiej zdradzać po cichu XD Jest absolutnie poważne, można odejść z każdego powodu. To że jest ok, nie znaczy że nie może być lepiej. Ja już wolałbym żeby taka loszka mnie zostawiła i poszukała czegoś co jej bardziej odpowiada będąc z drugiej strony.
  • Odpowiedz
ale ja w pierwszym poście komentuję konkretny wpis, nie ogólną tendencję w Polsce, czy na świecie. ;)

@indeeed: hmmm

A potem zastanawiajmy się, czemu dziewczyny wolą normalnych facetów od piwniczaków, hmmm.

To ogólna tendencja, konkretny wpis, czy ogólna tendencja nie pasująca w ogóle do wpisu? Dla mnie opcja C tu pasuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@indeeed
@Kaplanka no już tak nie placzcie, bo różowe nie mają takich myśli, c'nie?

Przecież to normalne, że jak ktoś poznał jedną osobę i jest z nią długi to przez myśl przechodzą mu mysli "a jakby było z inną" i to już nie chodzi o seks, a o wspólne życie, zachowanie.
  • Odpowiedz
@indeeed: pisanie z kimś kto umie zauważyć że wypok nie przekłada się na świat, a co za tym idzie przyznać się do błędu w tezie jest zawsze miłe i przyjemne. Udanego dnia życzę, mam nadzieję że kiedyś jeszcze wpadniemy na siebie w dyskusji ;)
  • Odpowiedz
to zostawi cię, albo puści kantem z innym pierogiem


@indeeed: na moje, to tzw stulejarze to raczej boją się za bardzo stracić tego co mają, a niestety przez desperację często jak w ogóle to mają związek z osobą która im niebardzo tak naprawdę leży ;)
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania nie ma lepszego stosunku niż z wieloletnią partnerką, którą się kocha (oczywiście jeżeli ona też jest zaangażowana). Znacie swoje ciała, wiecie co możecie (a jak partnerka otwarta to można wiele) a co nnajważniejsze - masz dużo większą szansę na orgazm partnerki, co jest największym afrodyzjakiem.
Każda ma to samo, więc więcej znaczą emocje podczas niż sama kobieta. Oczywiście,jedna jest lepsza, inna leży jak kłoda, ale zakładam, że jesteś obecnie zadowolony,
  • Odpowiedz