Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ruchajcie za młodu bo później będziecie żałowali

Niebieski lvl 25 here, od prawie 2 lat jestem w związku z różową lvl 23

Niby wszystko jest dobrze, ale jedna kwestia ciągle mnie męczy - ona była wcześniej w dwóch dłuższych związkach (więc ma wieloletnie doświadczenie seksualne), a dla mnie ona jest pierwszą partnerką seksualną (z wcześniejszymi dziewczynami dochodziło co najwyżej do hand jobów). Im dłużej trwa ten związek tym bardziej zastanawiam się jak wyglądałby seks z innymi dziewczynami. Na pewno nie zdradzę różowej, bo zbyt ją szanuję,ale zastanawiam sie czy tkwić w tym związku, bo takie myśli będą mi towarzyszyły pewnie całe życie. Domyślam się, że wiele osob tutaj mogło być w podobnej sytuacji - co z tym zrobiliście? Może psycholog?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 74
  • Odpowiedz
@laszlokovacs: no cóż, może nie mam tak bogatego doświadczenia jak ty, jakieś różnice w np. preferencjach występują, ale koniec końców to to samo. Seks nie wygląda inaczej. Polega na wkładaniu penisa w waginę. Wiadomo, jeden się stara bardziej, inny mniej, ale gdybyś umiał nawiązywać trwałe relacje to doszedłbyś do wniosku, że seks jeśli występuje to jest taki sam, a to co jest inne to dopasowanie na innych płaszczyznach - jedna
  • Odpowiedz
@indeeed: to nie chodzi o myslenie, ze za 2 lata rozstanie tylko bycie doroslym. Wchodzisz w nowy zwiazej, myslisz ze fajnie, #!$%@? sie i jestescie razem, nie wiem na ile, teraz chce to jestem. Biorę slub, przyrzekam cos to znam juz ta osobe, wiem jaka ona jest i nie przytrafiaja sie jakoes przypadki po drodze
  • Odpowiedz
@SpalonyHeretyk: Chyba żartujesz. Z każda jest inaczej. Pieróg niby podobny, a doświadczenia potrafią być diametralnie różne. Jeden z farszem na wierzchu, drugi ładniutki, zgrabny, inny luźny jak rękaw czarodzieja, trzeci ciasny, że bez lubrykantu nie wejdziesz. Jedna zna się na mięśniach kegla, inna nawet o nich nie słyszała. Kolejna przerywa seks, żeby zabrać się za loda, inna brzydzi się wziąć do buzi coś co miała w sobie. Z każdą kobietą
  • Odpowiedz
@tyrtylka ale nic z tego nie wynika z różnic anatomicznych xD Wszystko to tylko różnica w podejściu lub nastawieniu do seksu. I właściwie każda dziewczyna jest zdolna do różnych zabaw.

A jak nie chce i koniec to wtedy faktycznie jest problem. Bo jak się pogada i wytłumaczy a pna nie i koniec to faktycznie można się zastanowić nad zmianą partnerki
  • Odpowiedz