Wpis z mikrobloga

@dewanderer: zostało mi jeszcze duuuużo do zwiedzenia, pobieżnie Tychy byłem, Sosnowiec, Jaworzno, Bytom no i dosyć mocno Katowice ale to i tak mało jak dla mnie, musiałbym tam zamieszkać żeby to wszystko zwiedzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: Sosnowiec to ja wspominam w ten sposób:
Zawieźliśmy skrzynię na regenerację (Vivaro i zdychające łożyska) i pojechaliśmy za nawigacją. Biedronka i jakieś bloki. Zaczepiliśmy jakiegoś przychodnia i pytamy gdzie tu jest centrum;
-no tutaj
-ale gdzie?
-no tutaj, jak jest ten plac

Zwróciliśmy i pojechaliśmy do Katowic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dewanderer: Dooobra, wpiszę to sobie w plan. Na pewno będę jeszcze drugi raz 1 września, MUSZĘ wręcz być w Katowicach z wiadomych powodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odczuwam_Dysonans: XDDDDDDDDD
@xetrov: Mam nadzieję, że znasz Katowice i wiesz, gdzie to. Tak - byłem na śląsku nie raz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miejmy nadzieję, że to jedno zdjęcie jest wystarczającym dowodem ( ͡
Pobierz ZjemCinos - @dewanderer: Dooobra, wpiszę to sobie w plan. Na pewno będę jeszcze drugi...
źródło: comment_znL8NSdyHL0AZp0eBaXOZyrvCgTci1m9.jpg
@Stealth: no to powinienieś wiedzieć że jest tam sporo fajnych rzeczy. Zresztą nawet same Katowice się zmieniły mocno (no, przynajmniej centrum), jeszcze dekadę temu tam był dużo większy syf.