Wpis z mikrobloga

Dobra, @eyd1 mnie przekonał xD
Albo polecimy w gorące i zacznie się gównoburza, albo ten wpis zniknie w odmętach mirko xD
Tak czy inaczej, drogie Mirki i drogie Mirabelki, jeśli kiedykolwiek będzie Wam smutno, albo pomyślicie, że osiągnęliście szczyt atencjowania się to pamiętajcie, że na tym portalu obok fanów patostreamerów, istnieje dosyć szeroka grupa normików xD
Jak ta dwójka: @dajcie_mi_stolek_i_sznurek i @haaaeee

Ja naprawdę nie wiem co mają ludzie w głowach wrzucając tutaj wpisy jak bardzo się kochają i tak dalej xD
Nie zrozumcie mnie źle, to nie tak, że moje shitpostowanie na nocnej albo chwalenie się nową różową jest #!$%@? w jakimś stopniu lepsze no ale jakoś wybitnie mnie akurat to śmieszy.
Może tylko dla mnie to cringefest, może to zarzutka i to multi VAPOWARE i typa od namiotu ( #pdk ), #!$%@? z tym, po prostu coś się we mnie przekręciło jak to zobaczyłem.

Z fartem mireczki! ()


#przegryw #wygryw #reeeeee #normictwo #xd
Pobierz
źródło: comment_siDOaEPeH79r48Pc0FQTRXQjLsYJzMeL.jpg
  • 26
@PsychoKid: ale my nie chcemy nikomu zaimponować kolego, #!$%@?, raz wrzuce pieniężną prokuratorboners raz napisze cos milego swojej (UWAGA CRINGE) B A E (CRINGE OVER), przegrywy mogą płakać jak im źle, ale publiczne bycie szczęśliwym jest #!$%@?? Nie ze mną te numery, Bruner.