Wpis z mikrobloga

Mirki z #krwiodawstwo , mam takie pytanie.
Oddaję krew od jakiegoś czasu na saskiej w warszawie i generalnie chciałem dostać taką książeczkę, co by zbierać te pieczatki za każdą donację i kiedyś tam dostać legitymację itp.

Niestety, aktualnie dają tylko taką zwykłą plastikową kartę z napisem, że się oddaje krew i to tyle.

Pytanie - jak sprawdzić ile krwi się oddało? I jak wygląda potem pozyskiwanie takiej legitymacji? Oni sami ogarniają w systemie, że już oddałeś morze krwi i czas cię nagrodzić?
  • 6
te bezużyteczne plastikowe karty to nowe legitymacje, zastępujące te papierowe do których zbierało się pieczątki.


@Shaze: Gdy mi się skończył kolejny papierowy kartonik, to dostałem tak pojemną książeczkę, że jeszcze mi na długo starczy.
@Dziango: Też oddaję na Saskiej i pani mi powiedziała, że te legitymacje w sumie są tylko dla szpanu xD Bo nie można z nich nic odczytać, nie są zapisane na nich donacje. Informacja ile oddałeś krwi widnieje tylko u nich w systemie. W dodatku ten system jest tak świetny, że nie obejmuje donacji z innych województw, więc muszę przynieść zaświadczenie z innego województwa, żeby mi dopisali w wwa. To jest ta
timodonar - @Dziango: Też oddaję na Saskiej i pani mi powiedziała, że te legitymacje ...

źródło: comment_qSra79rbKZU1QdWlQM7E58NEQ5VBN3F7.jpg

Pobierz