Wpis z mikrobloga

@IRONSKY_UAVTechnology: Czy za latanie dronem są kary? Gdzie? Za co? Jaki jest kodeks karny? Często dostajemy od Was takie pytania na PW. Stwierdziłem, że warto spisać to w jednym miejscu, co może np. Policja, jakie paragrafy odpowiadają za jakie przewinienia. Niech lotnictwo nadal będzie najbezpieczniejszym środkiem transportu i również droniarze uznawani za świadomych w środowisku lotniczym.
Wpis ma charakter edukacyjny, a nie zachęcający do szkoleń i robieniu od razu świadectwa kwalifikacji. Odpowiadając od razu na równie częste pytanie: Nie nie potrzebujesz robić kursu jeśli latasz rekreacyjnie, sam dla siebie, dla zabawy, na wakacjach itp, więc spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłej lektury. LATAJCIE ŚWIADOMIE, LATAJCIE Z GŁOWĄ BEZZAŁOGOWO!

Link do arta: http://ironsky.pl/drony-przepisy-karne-czy-za-latanie-dronem-sa-kary/

#dron #drony #prawo #lotnictwo #dji #dronyironsky
IRONSKYUAVTechnology - @IRONSKYUAVTechnology: Czy za latanie dronem są kary? Gdzie? Z...

źródło: comment_7fdjbOlQSOaKDPyYEBcBZN2ehD6pMNMh.jpg

Pobierz
  • 3
@Duncan58: Dokładnie, mam nadzieję, że Mirki i Mirabelki to docenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniej naganiania, więcej darmowego doszkalania i informowania, bo przecież nic mnie to nie kosztuje, a poniekąd przyczynię się do bezpieczeństwa w powietrzu każdego z Nas ;) Będę kontynuował podobne wpisy jeśli będzie zainteresowanie. Z lotniczym pozdrowieniem!