Wpis z mikrobloga

  • 668
Złodziejstwo

Przychodzę dzisiaj rano do mojego 22 letniego samochodu, zastają mnie otwarte drzwi, wyrwane radio na kasety, skradzione nowe wycieraczki Boscha, które zostawiłem na podłodze oraz brak apteczki w bagażniku.

Złodziej zostawił jedynie koło zapasowe Dębica oraz kamizelkę odblaskową.

Po co mi nowsze auto, skoro w 2018 roku dalej okradają stare gruzy?

Nic się nie zmienia w tym państwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja #polska #patologiazmiasta #gorzkiezale
DerMirker - Złodziejstwo 

Przychodzę dzisiaj rano do mojego 22 letniego samochodu, z...

źródło: comment_SdIocR0tR1lwUonxWUhs0DwTa6ZpAXFh.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Po co mi nowsze auto, skoro w 2018 roku dalej okradają stare gruzy?


@DerMirker: No i tu się mylisz. Właśnie takie gruzy są często okradane lub kradzione dla zabawy lub przed żulików żeby zarobić 50 złoty na targu za radio bo otworzenie go jest dziecinnie proste. Sam się kiedyś bawiłem w otwieranie CC ojca bez kluczyka XD A drzwi z taką szparą to dziecko odegnie żeby drucik wsadzić
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: no chyba Cię #!$%@?ło że jako kupujący mam odpowiedzialność żeby upewnić się czy coś jest kradzione czy nie. gdyby policja zamiast rzucać się na łatwy pieniądz z mandatów czyhając na przechodzących na czerwonym wzięła by się za faktyczne służenie obywatelom i ściganie złodziejskiej patoli, to może by coś się zmieniło
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: Szkoda czasu i nerwów. jak mi wybili szybę w aucie (Pozdro #wroclaw ) to tylko zmarnowałem 5 godzin życia na zgłaszanie i tułanie po komisariatach. Po drodze jeszcze 10 razy mi przypominano, że za składanie fałszywych zeznań mogę siedzieć i czy na pewno chcę zgłaszać xD. Skradziona nawigacja - bagatela 300zł. To już szyby bardziej było szkoda. Po 6 miesiącach sprawa umorzona.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz