Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z Łodzi! Sprawa jest. O Łodzi ciągle krążą niepochlebne opinie, a każdy, kto mieszka w Łodzi wie, że to fajniutkie miejsce do życia ( ͡ ͜ʖ ͡) Dziś nieoczekiwanie na główną trafiło znalezisko o najciekawszych miejscach w Łodzi. Idźmy za ciosem i wykopmy kolejne. Mało kto wie, że Łódź ma większą powierzchnię parków i lasów, niż np. Warszawa. W naszym mieście są i ciągle powstają miejsca do trenowania na świeżym powietrzu. Będę wdzięczna za wykop, choć to nie ja dodałam znalezisko.
Link do znaleziska: http://www.wykop.pl/link/4426949/najlepsze-miejsca-w-lodzi-do-trenowania-na-swiezym-powietrzu/
#lodz #ocieplaniewizerunkulodzi
  • 8
  • Odpowiedz
Na co mi lasy, siłki itd. jak infrastruktura transportowa w tym mieście to dramat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanLaguna: Żebyś był wysportowany i śmiało ruszył per pedes gdy kolejny tramwaj w tym tygodniu na Zachodniej się rozkraczy paraliżując pół miejskiego taboru na 3 godziny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazymarca: Zawdzięczamy to stanem XIX wiecznej medycyny. Zalecane było aby robotnicy w chwilach wolnych od pracy w fabrykach spędzali czas w parkach i terenach zielonych co miało się przekładać na ich przeżywalność, jakość zdrowia i długość życia.
  • Odpowiedz