Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #ketoza

Ogląda ktoś może keto kocura? Dosyć nowy kanał. Koleś jest od paru lat na ketozie i praktycznie caly czas forma startowa. Nie dalbym rady tyle jechac na tej diecie ale same w sobie vlogi fajnie prowadzi. Dużo humoru ale też sporo mozna sie dowiedziec. Coś nowego, bo jak widzę ciągle te same twarze tłumacząc tylko badania z angielskiego to mam młodości ;)
johnmorra - #mikrokoksy #ketoza

Ogląda ktoś może keto kocura? Dosyć nowy kanał. Ko...
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@Estetykatopodstawa Nie. Cwiczy ogolnie juz bardzo długo, z tego co sie zorientowalem zainwestowal kase w silownien ale nie wypalilo. wcześniej normalnie jechal na węglach a od paru lat na ketozie. Pokazywal tez w którymś filmiku porównanie diet. forma podobna ale jak twierdzi tutaj robi czysta mase miesniowa caly czas. Idzie bardzo wolno ale nie musi robic okresow wycinki itd. Jak widac rzeźba jest caly czas i to swietna ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Estetykatopodstawa

Hehe no nie lubię takiej obłudy. szczególnie teraz jak coraz więcej osób o tym normalnie mowi, ze bierze. Rozumiem niektórych bo maja jakies tam kontrakty ale tak w żywe oczy kłamać to przesada. Ten gościu wydaje sie szczery i normalny nie jakas kolejna gwiazdka. Nie wiem czy tobie aż to tak przeszkadza ze ktos bierze? Sam przecież brałeś i chyba nie robi nikt z tego wielkiego halo?
  • Odpowiedz
@Panitsch: @Krzychu7: @Estetykatopodstawa: @rudy_bigos: @johnmorra: przeciez ogarniecie czy ktos kluje dupsko czy tez nie jest banalnie proste. wystarczy przyjrzec sie takiemu gosciowi na przestrzeni ostatniego roku i sobie sprawdzici jakie przyrosty zrobil w jakim tempie i czy jego aktywnosc w social mediach w pewnym momencie sie drastycznie obnizyla, czy forma ktora ma jest stala, czy nie ma niewytlumaczalnych drastycznych spadkow, no przeciez
  • Odpowiedz
@e-towarzyski: ja nie robie takiej afery i mam to w dupie czy ktos bierze czy nie. Jak ktos sie zapiera rekami i nogami ze nigdy nie bral i to jeszcze naglasnia to jest irytujace ale to jego sprawa moze ma jakies powody.

Straszna sie teraz zrobila nagonka, nie wiem czego tak sie ludzie napinaja na tych co chca isc dalej i przekraczac jakies tam swoje granice :/
  • Odpowiedz