Wpis z mikrobloga

Powiem Wam tak całkowicie szczerze że jeśli chodzi o ligę angielską to jeśli mam czas to oglądam mecze Liverpoolu.
Liga włoska, hiszpańska, niemiecka czy francuska - sprawdzam tylko wyniki, czasem obejrzę skrót ale bramki od @Minieri zawsze sprawdzę.
Liga mistrzów to już wiadomo - zawsze się jakiś mecz obejrzy, tak samo jak z Ligą Europy.
Ale jeśli chodzi o #ektraklasa to serio mogę oglądać każde spotkanie :D
Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu Miedzi z Pogonią, potem Jaga z Lechią jeszcze, a to dopiero piątek!:D

Całą naszą ligę traktuje jak taką rodzinę, patologiczną ale jednak rodzinę gdzie czasem nie ma celnego strzału przez cały mecz, gdzie w sytuacji 1 na 1 piłka poleci 15 metrów od bramki, wspaniałe taktyki przy rzutach rożnych...
Na prawdę uwielbiam naszą ligę. Jeśli miałbym mieć możliwość oglądania tylko jednej ligi to wybrałbym właśnie Ekstraklasę :D
#pilkanozna
źródło: comment_gqDBeFCCfZ6vQoSDwG7ldzvCrtz45G3v.jpg
  • 3
@SpiderFYM: Nigdy nie fascynowałem się Ekstraklasą, od czasami obejrzałem jakiś mecz + skróty. Jednak dla Miedzi to ja jestem w stanie obejrzeć wszystkie mecze jakie zostaną rozegrane w Ekstraklasie. Niech się im wiedzie jak najlepiej! :)
@SpiderFYM: Tym bardziej zbliżający sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, że - w przeciwieństwie do poprzednich lat - nie wiadomo czego się spodziewać. Lech w przebudowie, Legia znając życie niedługo #!$%@? trenera (daję mu czas max do końca sierpnia), Wisła w tarapatach organizacyjno-sportowych. Czuję powtórkę z sezonu 2006/07 i całkowicie przewrócony rozkład sił na koniec sezonu xD I tak jak wczoraj uśmiechnąłem się na buńczuczną zapowiedź Probierza, że Cracovia włączy się do
I tak jak wczoraj uśmiechnąłem się na buńczuczną zapowiedź Probierza, że Cracovia włączy się do walki o mistrzostwo, tak po zastanowieniu się uważam, że nie jest to wcale nie do wykonania przez nich xD


@bebeto39: w ekstraklasie najlepsze jest to że oni (i właściwie każdy inne zespół) może walczyć o mistrza (Górnik) albo o utrzymanie (Lechia) :D