Wpis z mikrobloga

Ponieważ #ksiazki są bardziej atrakcyjne, niż moja morda na #pokazmorde to zapraszam do mojego salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I trochę #chwalesie bo zbierałem te książki ostatnie 7 lat, wcześniej mając tylko mały (w porównaniu) regalik. Razem około 3 000 pozycji.

Od lewej: płyty (gry i filmy), bajki i czasopisma, fantasy (w rogu), literatura piękna oraz kryminały i ezoteryka, potem regał z horrorami i ostatni (największy) z science fiction - głównie złote lata 70 i 80 :)

A na regałach stoją klocki lego i moja nagroda literacka (zapraszam do obserwowania #cedrikpisze ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#literatura
Pobierz Cedrik - Ponieważ #ksiazki są bardziej atrakcyjne, niż moja morda na #pokazmorde to z...
źródło: comment_iFfVHO8tuk5QxKeU6qADqCeuLAulHLEZ.jpg
  • 23
@BaKuMMz zapytałem z czytej ciekawości, a nie żeby zaraz hejtować jak to HURRDURRTRZEBKURŁACZYTACJAKSIEKUPILOBOPOCOPINENDZEBEDZIESZWYDAWAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cedrik Szanuje, dla mnie jedna/dwie książki miesięcznie to max :)
@BaKuMMz Nie strestuj się tak przyjacielu, nigdzie nie napisałem że mnie w jaki kolwiek sposób hejtujesz, zrozumiałem że ty myślisz ze ja hejtuje @Cedrik czemu chciałem poprostu zaprzeczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)