Wpis z mikrobloga

Gdyby w tamtych czasach były tak tanie google #vr to ich robot byłby hitem internetu
https://youtu.be/UxLTLVIFrqE

Ten film był genezą, gdyż w 2013r zaczynałem myśleć nad tym jaki będzie mój robot, gdy zobaczyłem #oculusrift DK1 to moja wyobraźnia oszalała i wiedziałem w którym kierunku pójdzie #robotyka!
Lecz dopiero dzięki rozwojowi #lte zobaczyłem że jest kosmiczny potencjał, tak więc rok temu prosiłem o jakieś konto shellowe abym mógł sobie połączenia wystawiać po za router. Gdyby nie uprzyjmość użytkownika @Drail to bym nie miał takiej możliwości, oraz nie nauczyłbym się delikatnego obchodzenia z rootem gdzie jest cała domena XD
Tak więc przy rosnącym zainteresowaniu tą technologią na początku tego roku zakupiłem sobie specjalnie pod te google VR #galaxys6 edge (nie było żadnego skoku w przypadku tej funkcji przez niemal 3 lata) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i mógłbym kupić fachowego VRa, ale doszedłem do wniosku że popularniejsze są te "mozolne" i znacznie bardziej otwarte na bazie smartfona XD
Dlatego teraz gdy dokończę podstawową część elektroniki sterującej i zacznę pracować nad manipulatorami to on już będzie miał pierwsze testy (zdjęcie jeszcze dam stare, aby nie robić spoilerów na temat końcowego efektu).
Za pomoc przy sofcie userzy @Drail, @bi-tek, @wytrzzeszcz, @brokenik, @eth0 i jeszcze kilku innych dostaną tymczasowe konta shellowe. Dzięki ich pomocy będą mogli go przetestować bez względu na to gdzie są po przez dziwnym trafem uniwersalny interfejs www (powstałego na bazie protokołu NX) ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

majsterV2 - Gdyby w tamtych czasach były tak tanie google #vr to ich robot byłby hite...

źródło: comment_hMgB6B4RchFMCn95J1Vo7myZxei6seUM.jpg

Pobierz
  • 2