Wpis z mikrobloga

#mibox #xiaomi #androidtv

Robiłem już wszystko żeby moc odpalić każdy film na #netflix ......
Nic nie pomaga, ani restart fabryczny, odłączanie od prądu tv, mi boxa, nawet w całym domu odłączyłem prąd......
Restart aplikacji, Reinstal netflixa itp itd..... pomysły się skończyły

Ogólnie jak ktoś kupuje mi boxa dla samego netflixa to odradzam - polowy filmów i seriali sobie nie poogląda (zwłaszcza tych starszych)

Ostatni raz miałem telefon z androidem z 4 lata temu właśnie sobie przypomniałem czemu tego systemu nie używam

Jak ktoś mi poradzi jak naprawić tego zakichanego netflixa to odszczekam wszystkie pomyje jakie wylałem na ten system
dzester - #mibox #xiaomi #androidtv 

Robiłem już wszystko żeby moc odpalić każdy f...

źródło: comment_U45YDUI2fldC14rpivoeRtjbkC9W4HvI.jpg

Pobierz
  • 16
@dzester: mialem podobny problem - jeśli masz starszy TV to może być problem z HDCP. Spróbuj gdy pojawi się ten błąd odłączyć tylko kabel HDMI od strony MiBoxa - na kilka sekund (na mojej toshibie robi się niebieski ekran) i podłączyć ponownie - po tym działa ok. Jeśli nie zadziała to reklamuj!
@asd1asd nie. Wystarczy chromecasta kupic i miec swiety spokoj. Ale wykopki uwazaja ze ciagle wylaczanie sprzetu i poprawianie softu to normalka i dziala "prawie wszystko" xD
@dzester: A nie korzystasz przypadkiem ze współdzielonego konta? Tak się dzieje jak z jednego konta korzysta w tym samym czasie maks użytkowników czyli 8. Jak kupiłeś konto na allegro to po jakimś czasie to minie.