Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc poznałem niedawno dziewczynę.. wszystko było super, telefony, gry słowne, pierwsze spotkanie, mimo to nie miałem jej na fb, bo mówiła że jest tam coś, przez co zapewne zerwe kontakt. Koniec końców dostałem go. Od prawie 2 lat w związku. Pierwsza myśl? #!$%@?, co ja robię xD Laska wyznaje mi już miłość a ja mam taką bariere przed nią że aż szok. Dobrze że nic 'praktycznie' nie doszło przy pierwszym spotkaniu bo już bym pisał do jej chłopaka, co to za szona ma xD.
Z tego co się dowiedziałem, to 'podobno' między nimi nie jest za dobrze, ale ostatnio się utwierdziłem tylko widząc jak oznacza tego chłopaczka w postach na fb, jak to jest zakochana. Typical. Na ostatnim spotkaniu strasznue #!$%@? się czułem więc szybko go zakończyłem. Nie chce kończyć tego, laska też, ale #!$%@?ć się w czyjeś życie nie jest w moim stylu dlatego mocno ograniczyłem kontakt. Mam wyrzuty sumienia, niby pisałem jej o tym, ona dalej leci w zaparte. Najgorzej jak przyjdzie jakiś punkt 'zwrotny' między nimi, to mentalnie ja najbardziej dostanę po dupie, bo wydaje mi się że szuka tylko kogoś do planu "B". A ja już chyba się zakochałem, chodź na ostatnim spotkaniu nawet jej nie przytuliłem.

#zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13