Wpis z mikrobloga

Co Wy różowe macie do tego grania w gry? Zrobiłem dziś zakupy na cały tydzień, ogarnąłem pranie, kuchnię + jakieś urzędowe duperele... Po wszystkim korzystając z tego, że różowy poszedł z młodym na rowerek do ogródka odpaliłem gierkę na PC. Pograłem może z 20 min. wraca różowy i shitstorm, że znowu gram, że ona nie cierpi jak gram bo się nie da do mnie odezwać itp itd.


Ale u niej Instagram albo fb wiecznie pod ręką.

#logikarozowychpaskow #gry
  • 72
@bellazi: #!$%@? typowy różowy ... gość opisuje ile dla domu robi, potwierdza to jeszcze tym ze zajmuje się synem, ale i tak padnie pytanie ile razy coś ze swoim różowym/ dla swojego różowego zrobił. Facet w rodzinie jest na ostatnim miejscu jeśli chodzi o swoje przyjemności... zapraszam #!$%@?.
@OrzelKaskader: To tak samo jak moja dziś. Jesteśmy na urlopie, pada więc po śniadaniu odpaliłem laptopa i przeglądam mirko. Czwarty dzień urlopu, dwa dni byli znajomi, wczoraj odwiedziliśmy inne miasto, a ta do mnie, że od trzech dni się dziwnie zachowuję i co dzisiaj robimy.
Mówię, że pada, to za bardzo nie ma co robić, po południu pójdziemy na miasto coś zjeść.
- OK, tylko pytam... a co ty teraz robisz?
@OrzelKaskader 3 mc temu zakończył mi się związek który trwal blisko 4.5 roku. Podczas ostatniej "kłótni/rozmowy" usłyszałem od Ex że ja #!$%@? jak gram. To jej sie pytam - czy coś w domu nie jest zrobione? Zakup? Obiad? Posprzątane? Dziecko ogarnięte ( nie moje, a jej z ex związku). To słyszę że wszystko oki. Ale jak #!$%@? jak gram. #!$%@? bo wkuriwa - ot taki argument. Różowe są #!$%@? i tyle.
@OrzelKaskader: Współczuję ale to chyba taki typ. Jakbyś miał hobby którym mogłaby się pochwalić przed koleżankami to byłoby ok. Bawi mnie to że siedzenie przed tv jest spoko, ale granie w gry to łolaboga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze że mój różowy jest normalny i jak mówię że idę grać to idę i tyle.
#!$%@? ją za każdym razem jak robi coś co lubi, jakieś facebooki itd.