Wpis z mikrobloga

Wczoraj, po 4 latach, Papug dokonał żywota. Był przekochana, śliczna papużka i będę za nim bardzo tęsknić. :(
W domu został się Normik, i żeby nie był samotny, dostał już nowego towarzysza. Jeszcze nie ma imienia, ale jest bardzo ładny i ma prześliczny granatowy ogon. Przedstawiam kolejnego papsa :)
#zwierzaczki #smiesznypiesek #papuszkaboners #papuzkafalista
pollyanna - Wczoraj, po 4 latach, Papug dokonał żywota. Był przekochana, śliczna papu...

źródło: comment_eVQCqtNGYU4GClKB5hKc0CVndpfQP9oV.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@rybycy: właśnie nie wiadomo, wszystko z nią było ok. dostawała dobrą karmę, witaminy, miała dużo przysmaków, towarzysza i dużą klatkę. wczoraj wieczorem przychodzę do domu, a Papug leży martwy :( podejrzewam, że mógł być na coś chory, a nie było tego widać, bo zachowywał się normalnie.
  • Odpowiedz
@pollyanna podobnie było z falistą u mojego różowego. Jej mama znalazła ją martwą pod komodą. Wodę i karmę zawsze miały, nic jej nie było. Jest też podejrzenie, że to sprawka ich szynszyla była ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@M_longer jeśli ktoś idzie z myślą "a #!$%@? kupię se stworka" to nie wiesz co kupisz, myślę że jeśli chcesz mieć zwierzaka, robaka, ptaka czy banana to chociaż odrobinę poczyta w necie :)
  • Odpowiedz
jeśli ktoś idzie z myślą "a #!$%@? kupię se stworka" to nie wiesz co kupisz, myślę że jeśli chcesz mieć zwierzaka, robaka, ptaka czy banana to chociaż odrobinę poczyta w necie :)


@tosshiro: Eee... to była druga papuga, czytałem o kolorach woskówek, dodatkowo sprawdzał... ją gość który się na zwierzętach zna. I na początku miał...a lekko niebieską woskówkę, byłem przekonany że ściemnieje.
  • Odpowiedz
@M_longer no właśnie u nich loteria jest jeśli o to chodzi bo u młodej Sztuki tak jest że albo białe albo jasno niebieskie i czekasz aż się określi xD ja tak mam z aleksandrettą że niby coś tam jej wyłazi na około szyi ale tak na prawdę to cholera ja wie ... Żeby była jasność nie mówię że Ty kupiłeś na pałę tylko o ludziach którzy kupują zwierzę na prezent :)
  • Odpowiedz
Żeby była jasność nie mówię że Ty kupiłeś na pałę tylko o ludziach którzy kupują zwierzę na prezent :)


@tosshiro: Ty mi lepiej powiedz dlaczego one nie chcą jeść od wczoraj. Obraziły się czy co?
  • Odpowiedz
@M_longer stres prawdopodobnie, ja bym zabrał na chwilę michę i zostawił wodę tylko. A następnego dnia jak wstawisz to się rzucą. Lub olej temat poprostu, zgłodnieje to przyjdzie :)
  • Odpowiedz
@tosshiro: Wiesz, nowy zasadniczo robi jakieś podejścia, ale niżej niż drugi drążek (są trzy, jeden na samej górze, trzeci na samym dole, przy jedzeniu i wodzie) nie chce zlecieć. W sumie to jest też basenik, ale tam Normik (zarąbiste imię dla samicy...) tylko moczy ogon jak do tej pory. Wapienka i sepii też nie rusza. No nic, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
  • Odpowiedz
@M_longer normikalala xD spróbuj poprzestawiać w nowe miejsca może coś pomoże ? Z czystej ciekawości bawiłeś się w lęgi ? U mnie jak faliste miały z nimfami to jak kukułki ... Swoje niosły gdzie popadnie a zagryzły inne. Rekordzistka zniosła 23 jajka i zdechła z wyczerpania xDD
  • Odpowiedz