Wpis z mikrobloga

To jest tak beznadziejne uczucie, że to trzeba przeżyć żeby zrozumieć. Żaden normik tego nie zrozumie jak wstajesz rano, nic cię nie czeka, nic cie nie cieszy, chciałbyś znowu iść spać zeby nie przeżywać tego znowu. W głowie masz jedynie myśl, że to uczucie będzie ci towarzyszyć jeszcze przez +-60, 70 lat codziennie. Poranek, praca, dom, spanie. Może to i lepiej, że nie mam żadnej różowej, bo co Ja bym mógł jej zaoferować? zanudziłaby się z kimś takim jak Ja, ale z drugiej strony nie można całe życie myśleć o innych, i trzeba spełniać swoje potrzeby, żeby nie zwariować...
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels
  • 12
@kameleon321: to może pora znaleźć jakieś nowe hobby.
U mnie to jest trochę tak, że raz mam chęć na programowanie, raz na esport, potem jakieś gierki, polityka, narzekanie itd. Jak się jedno znudzi to się biorę za drugie. No i jakoś to działa

Dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kameleon321: zresztą myślisz, że normictwo nie ma takich problemów? Myślisz, że są szczęśliwi, bo tak wyglądają na zdjęciach na insta, snapie czy innym fb?
Może niektórzy tak, ale większość to udawanie..
@kameleon321: zawsze możesz zmienić swoje życie ;) Szczególnie jak nie masz nikogo to nic Cię nie trzyma, możesz wyjechać za granicę, zmienić pracę, cokolwiek. Tyle możliwości :D