Wpis z mikrobloga

Jeżeli po niesłusznie podyktowanym rzucie wolnym wpada bramka, nie powinien VAR wkroczyć?
Zresztą tej bramki w ogóle nie powinno być, nawet po tym rzucie, francuz ze spalonego wkracza do akcji i ma wpływ a tego samobója.
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@surlin: Listkiewicz tłumaczył że przy rzutach wolnych sędziowie z VAR nie mogą interweniować.


@EerieAlligator: No właśnie nie jestem pewny cyt.:
1. Gol (uznanie, bądź nieuznanie strzelonej bramki);
2. Rzut karny (podyktowanie lub niepodyktowanie);
3. Czerwona kartka (druga żółta
  • Odpowiedz
2. nie ma takiego przepisu, że "jak zawodnik wkracza ze spalonego do akcji" to się gwiżdże spalony, jesteś typie tępy czy ki c--j


@kubaq122: Proponuję się douczyć, a przynajmniej przeczytać zanim zaczniesz rzucać inwektywami, bo tylko sobie samemu świadectwo wystawiasz.
  • Odpowiedz
Mi to podpada pod pkt. 1 - nieuznanie bramki.


@surlin: tyle, że var nie może interweniować po rozpoczęciu gry, więc w momencie rozegrania wolnego nie można się cofnąć i oceniać, czy wolny się należał.
  • Odpowiedz
@surlin: tyle, że var nie może interweniować po rozpoczęciu gry, więc w momencie rozegrania wolnego nie można się cofnąć i oceniać, czy wolny się należał.


@adibor: Ale o ile był ten spalony powinien wkroczyć? Piszę "o ile był" bo sam już pewny nie jestem, czy on tam był na spalonym wcześniej czy nie, zanim wskoczył w samo jądro akcji.
  • Odpowiedz
@adibor: No i pozamiatane. :(
@kubaq122: Zapamiętaj to o spalonym, może uchroni Cię przed zbłaźnieniem się w realu. Spalony jest wtedy gdy zawodnik z pozycji spalonej wkracza do akcji (bierze aktywny udział w grze). Przyjęcie/zagranie piłki jest tylko jednym ze sposobów tego udziału. Równie dobrze może własnie przeszkadzać przeciwnikowi itd.
  • Odpowiedz