Wpis z mikrobloga

Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, wszyscy co tydzień plusują normalne galerie handlowe które otwierają swoje drzwi dla klientów w niedziele :)
Tak, sklepy, nie tylko gastro. Galeria Metropolia ma status dworca wiec handel w niej odbywa się w normalnym trybie

Podsyłacie mi sporo różnych galerii które rzekomo również "handlują" w niedziele, jednak niestety żadna nie otwiera sklepów - także nie dopinam ich do zestawienia. Otwarta galeria =/= handel. Jak na razie wszystkie zasugerowane galerie otwierają tylko gastronomie ;)

Wołać/Nie wołać przy następnej handlowej niedzieli? Zostaw lub zabierz plusa z komentarza:

https://www.wykop.pl/wpis/31178543/#comment-110560173

#handel #wolnaniedziela #katotaliban
Rabusek - Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, wszyscy co tydzie...

źródło: comment_diXGgo9WkHU701XHOJq7r3clKYkkEkUd.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: W niedzielę dużo sklepów jest tam zamkniętych, a te które są otwarte mogłyby być dla mnie zamknięte nawet w tygodniu, bo i tak w nich nic nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rabusek taka galeria otwarta na siłę, same kantory, kioski, optyk, chemia z Niemiec, Januszexy i Helios. Normalne sklepy przyciągające klientów takie jak Apart, KIK, Pepco, Monnari, Media expert są zamknięte
  • Odpowiedz
Normalne sklepy przyciągające klientów takie jak Apart, KIK, Pepco, Monnari, Media expert są zamknięte


@Jeffrey_M: to właściciele sklepów decydują - media expert chwile sie otwierali, potem sie obsrali. Monnari zdaje się też ;)
I uwierz, z racji że to jedyna galeria gdzie zrobisz w niedziele "normalne" zakupy, wcale nie jest tak źle z ilością ludzi, sam kupowałem tam prezenta w świeciezabawek dla kumpla na urodziny (puzzle 3d) ( ͡°
  • Odpowiedz
Jak na razie wszystkie zasugerowane galerie otwierają tylko gastronomie ;)


@Rabusek: trochę kłamiesz, podeslalem Ci ostatnio centrum handlowe gdzie otwarte sa sklepy z ciuchami etc a nie tylko gastronomia :)
  • Odpowiedz
  • 1
@fakir13: czytasz moj wpis i odpowiedzi do komentarzy? Zgodnie z tym co napisałem wyżej, otwierają się wyłącznie punkty gastronomiczne i usługowe.
  • Odpowiedz