Wpis z mikrobloga

mam wrażenie, że przez te wszystkie historie o zdradach i złych kobietach dużo mirków żyje w przeświadczeniu, że wszystkie kobiety takie są, zapominając, że gdy komuś się układa, rzadko tworzy o tym wpisy, a jeśli już je tworzy, to giną w otchłani mirko lub wręcz są bojkotowane, bo kto chciałby czytać o szczęściu innych ludzi
#przemyslenia #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carbonara Problemem jest to, że w związku powinno się mieć zaufanie. Mirki piszą, że złego słowa nie mogli wcześniej powiedzieć, o swej żonie, a mimo to ich spotkało to co ich spotkało. Jak tu komuś ufać? Ja się staram uczyć na cudzych błędach, aby ich nie powielać
  • Odpowiedz
@carbonara: patrzysz ze złej strony. Spójrz raczej na to tak:

Jestem zszokowana ilością negatywnych wpisów mirków pod tym tagiem. Na dodatek w 90% winna jest różowa. Nie wiem co sie dzieje z dzisiejszymi kobietami, ale ewidentnie coś złego.

i ew na dole dopisek:

  • Odpowiedz
@carbonara: wiadomo, że zadowoleni ludzie nie będą wylewać żali na mirko :D niektórzy mogli widzieć różne dziwne przypadki z pozycji obserwatora. Ja np. na kilka związków u moich znajomych widzę jeden, gdzie dziewczyna jest toksyczna, ale fakt, rozciąganie takich pojedynczych przypadków na inne kobiety jest głupie.
Dużo takich wpisów to zarzutki, późniejsze reakcje mirków szkalujące #rozowepaski to też mogą być trolle ¯\_(ツ)_/¯ różowe też mają swoje zdanie/uprzedzenia na
  • Odpowiedz
  • 1
@carbonara Statystycznie faceci częściej zdradzają niż kobiety, problem w tym że większość zdrad facetów to przelotne znajomości na jedną noc, a takie zdrady na jaw praktycznie nie wychodzą. Kobiety jak zdradzają to angażują się w stała relację z kochankiem i to wcześniej czy później wypłynie. Dodam jeszcze że z punktu ewolucyjnego to faceci mają zdradę wpisaną w genach niż kobiety. To co się dzieje na wykopie to iluzoryczny mały przekrój społeczny
  • Odpowiedz
  • 3
@carbonara To raczej efekt domina. Jeden Mirek pisze, że go zdradziła kobieta, a 5 innych zaczyna mieć tak mocne urojenia, że wymyśla baity o podobnej tematyce i użala się nad sobą że zdradziła ich wyimaginowana kobieta. A potem kolejne Mirki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carbonara: Takie historie się słyszy nie tylko na mirko. Ja pracuję w dość młodym zespole, sami faceci, więc o krzywych akcjach z różowymi się słyszy sporo. Z takich grubszych to: rozwód po którym facet stracił mieszkanie kupione za gotówkę i teraz się tuła po wynajmowanych kawalerkach, innemu znajomkowi kobieta robiła inby takie, że nieraz nocował po znajomych lub w samochodzie (małżeństwo z dziećmi), jeszcze innego kobieta wrobiła w dziecko, ale
  • Odpowiedz
  • 1
eh, mam nadzieję, że ty nie jesteś jedną z nich. Ile masz lat?


@Dowisetrepla od 7 lat jestem już pełnoletnia

Bardzo słabe jest to, że kobiety zamiast powiedzieć co im nie pasuje i od razu zakończyć ewentualnie znajomość wolą przeczekać okres szukając w tym czasie innego. Nie wiem czy ty kiedyś kogoś zdradziłaś.


najpierw kończę związek, potem ewentualnie szukam kogoś innego, jak już odchoruję poprzednią relację, czyli po kilku miesiącach. nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@01ab ja za to na żywo słyszę dużo historii o złych facetach i sama kilku takich sytuacji doświadczyłam, ale jakoś nie tworzę teorii spiskowych i staram się podchodzić do każdego jako indywidualnego człowieka :D
  • Odpowiedz
że gdy komuś się układa


@carbonara: Układa się ale do czasu przecież. Statystycznie, w ciągu życia każdy człowiek ma 2,5 związku partnerskiego trwającego dłużej niż kilka dni. I o świadomość tego chodzi, nie o złe kobiety, bo jeśli ktoś z wpisów na mirko wyciąga wniosek, że kobiety są złe to jest idiotą.
  • Odpowiedz
@carbonara: Potwierdzam, ja mam udany związek, jestem bardzo szczęśliwy i ona ze mną też co prawie codziennie czuć ale w sumie nikogo to nie obchodzi, większość ludzi to raczej nie interesuje. Oczywiście jakieś problemy były ale zostały przepracowane ( nie z dnia na dzień bo to tak szybko nie działa ), jakieś rzeczy jeszcze pewnie wyjdą w toku. Problem też w ludziach obu płci jest taki że mają roszczeniową postawę
  • Odpowiedz