Wpis z mikrobloga

@EliotAlderson niestety taktyka nie zadziała, mnie #!$%@? a wiedziałem z czym to się je.
"wystarczy nie kłamać, trzymać się jednej lini i być sobą. Za bardzo ludzi potrzebują, żeby odwalać kandydatów jak kiedyś."
@konndzzio: poczytaj troche o tych testach, one mają na celu zbadanie kilki cech osobowości, np. psychotyczność, empatie itp. Jak się dobrze zagłebisz w temat to jesteś w stanie określić które pytanie na teście dotyczy jakiej cechy i odpowiedzieć zgodnie z oczekiwaniami.
@twojastaraluz generalnie wiem jak to działa, ogólnie byłem sobą ale najwidoczniej to nie starczyło, nie wiem czy się w ogóle opłaca próbować ponownie jak raz może być znowu ta sama baba a dwa jak przy takich wakatach mnie olali to chyba nie ma nadzieji
@konndzzio widzisz, ja w niektorych kwestiach sciemnialem ale konsekwentnie, i przeszlo. Musisz pamietac, ze tam jest pare pytan oderwanych od reszty, ktore maja za zadanie sprawdzic czy klamiesz i przedstawiasz siebie w batdziej ppzytywnym swietle niz w rzeczywistosci, np. "Nigdy w zyciu niczego nie ukradlem", "Zawsze zachowuje dobre maniery przy jedzeniu, nawet gdy jestem sam." Jak chcesz probowac to probuj, w plutonie mielismy kolesia co 5 razy do multi podchodzil. Tylko czy
@twojastaraluz wiem o tego typu pytaniach, łatwo jest wyłapać i odpowiedzieć jak trzeba a z czym się wiąże tez wiem, również wiele słyszałem ale mam taką zasadę ze sam musze sprawdzić, jak za rok mi się nie uda to łaski bez, jest wiele formacji mundurowych które oferują więcej a tu człowiek i tak chce, ma tam jakieś predyspozycje a i tak go ujebia testem który gówno wykazuje
@EliotAlderson: a tak poza tym to na serio wierzycie w celowość powierzonych wam zadań? Patrząc na wasze zaangażowanie w idiotyczne rozkazy to nie da się uwierzyć, że tylko pensja jest motywacją. O wyrzuceniu z pracy nie mówię, skoro niby ciągle brakuje policjantów.
@fanatic: raczej nie robie tego bo sprawia mi przyjemność wynoszenie obywateli RP z sejmu czy ganianie onr po całym mieście.
„Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli” ale tez „wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych”. Taka robota Mireczku :)