Wpis z mikrobloga

@Mr_Panda: w moim przypadku oznaczało to wkuwanie syllabusa ze zrozumieniem + przegląd notatek ze szkolenia. Teraz tylko sobie powtarzam jednostkowo czego dobrze nie zapamiętałem i ćwiczę logiczne pisanie test casów, historyjek i kroków reprodukcji, staram się je wymyślać w wolnym czasie. Mam książkę Smilgina Radosława 'Zawód Tester", ale nie mam czasu jej czytać, bo wolę angielski powtarzać :)
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: na razie przeszedłem tylko trening, moim celem jest przejście w pracę zdalną tam i zarobienie minimalnej krajowej :) Jednak z moim poziomem angielskiego ciężko mi pisać recenzje.
  • Odpowiedz
@Rafusss: Zawsze się zastanawiam jak to wygląda z pracą zdalną, wdrożyłem w swoich projekcie automaty i tak naprawdę przez 4h mógłbym spokojnie klikać coś innego. Mówiłeś o treningu, potem tworzysz tam coś w rodzaju "portfolio" i czekasz na potencjalne projekty?
  • Odpowiedz
@Kermii: zapraszają do płatnych projektów jak się sprawdzisz w testach i je zaliczysz. Największy minus, ze są one na czas, ludzie z Indii rzucają się jak na chleb, wiec jak się coś znajdzie i zgłosi, to może być za późno.
  • Odpowiedz
@Kermii: różnie, zależy ile i jaki to bug. 3k netto jak jesteś dobry możesz zarobić w miesiąc przy niepełnym wymiarze. Generalnie pytanie nie do mnie, bo dopiero zaczynam płatne projekty.
  • Odpowiedz