Wpis z mikrobloga

@S7-1500: @Mikka: Zgadzam się. A najlepsze są te zielonki, które wyśmiewają osoby ze zdjęcia i wywyższają się jacy to oni nie są zajebiści. To jest dopiero "cringe". Jak dla mnie zdjęcie spoko i gówno mnie obchodzi jak Ci ludzie są ubrani. O ile dobrze się z nimi gada to spoko. Ale z tego co widzę, to znalazło się kilkunastu wykopków, którzy tylko potrafią oceniać innych. A to stój, a to
@fluchtlinge_willkommen: nie wiem, znalazłam foto we wpisie sprzed trzech lat, ale zdjęcie jest pewnie jeszcze starsze, najlepiej jakby się na ten temat wypowiedział ktoś kto jest uwieczniony na tym foto ʕʔ
kiedy widzę ogłoszenie o wykoppiwie w mojej okolicy przypominam sobie to zdjęcie i już wiem, że mnie tam nie będzie


@JuneJohn: ktoś kiedyś pisał jak wygląda to wykopiwo i mówi że próbował mimo jakiejś choroby (gdzie ma problem nawiązać kontakt z ludźmi, bo tak go namawialo), to jak przyszło co do czego, większość go zlewała albo się naśmiewała. Nie wiem na ile to jest prawda, ale byłą nawet dość burzliwa dyskusja,