Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy osoby z tego zdjęcia jeszcze żyją


@Eyan: Tak, żyją :-) Ja powiem tak: ci ludzie to najlepsi ludzie jakich tu - na Wykopie - poznałam. Niesamowicie inteligentni, ciekawi świata, otwarci. Tworzyli bardzo specyficzny i pozytywny klimat imprez. Dziś trochę się porozjeżdżali po świecie, niektórych bardzo mi brakuje. Gdybym mogła powtórzyć imprezę z nimi, z przyjemnością bym się z nimi spotkała :-)
  • Odpowiedz
Kilka osob zostalo tez zbanowanych bezpowrotnie. Ogolnie wykop dzis to totalnie cos nowego. Swojo drogo, ciekawi mnie to jakim gownoczlekiem trzeba byc zeby zbijac z ubiorow ludzi ze zdjecia majacego juz z 10 lat. :) Ludzi, ktorzy dobrze sie ze soba bawili i dobrze spedzali czas. Wysmiewaja ich jakies no_name'y z internetow. Uwazajcie, bo ktos z wypoku mial ubaw niedawno z ktoregos z jutuberow i poszla lapa na morde. Tak widze 3/4
  • Odpowiedz
  • 1
@paradox-boi ja #!$%@?ę serio myślałem zawsze, że te wykopowe stuleje i przegrywy to tylko takie żarty są ale #!$%@? to zdjęcie przekonuje mnie, że jednak nie, z panienek to Elik tylko ruchable a z facetów to #!$%@? jak nie jakieś grubasy to #!$%@? kudłaje omg
  • Odpowiedz