Wpis z mikrobloga

Hipokryzja poziom lewak: Sadiq Khan na pytanie o pozwolenie na puszczenie balonu-Trumpa nad Londynem, powiedział, że nie można przecież ograniczać wolności wypowiedzi, tylko dlatego, że może to urażać czyjeś uczucia XDDDDDD

Mówi to ta sama osoba, która zabrania policji przeszukiwać młodocianych członków gangu, aby nie obrażać ich uczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przydałby się teraz jakiś balon Mahomata, aby sprawdzić czy burmistrz nie rzuca słów na wiatr
#lewackalogika #bekazlewactwa #heheszki #hipokryzja #polityka #4konserwy
Pobierz k.....3 - Hipokryzja poziom lewak: Sadiq Khan na pytanie o pozwolenie na puszczenie b...
źródło: comment_xEU7OiWLhpAJIcX5kGBEnAUYAf9JCk76.jpg
  • 16
Widzę mocne argumenty masz xD


@liberalnysernik:

1. Zarzuciłem ci Whataboutism.
2. Wydusiłeś z siebie, że zauważyłeś słowo "lewak" i musiałeś pójść w Whataboutism, czym przyznałeś mi rację.
3. Zwróciłem ci uwagę, że dyskusja nie jest o "prawakach" tylko o "lewaku".
4. Znów zastosowałeś Whataboutism i wysiliłeś się na dłuższą wypowiedź. Nie wysuwasz argumentów, raczej podsuwasz je mi.

BTW, pewna odmiana takiego zachowania jest najżałośniejsza, gdy ktoś da jakiś wrzut o muzułmanach,
@inozytol: Jeśli już mówimy o jakiejkolwiek dyskusji, to nazywanie przeciwnego punktu widzenia mianem "whataboutism" jest bezsensu, biorąc pod uwagę, że mój pierwszy komentarz jest związany z postem. Skoro wytykamy hipokryzję lewaków, to naturalnym jest zwrócenie uwagi również na drugą stronę konfliktu. To się nazywa obiektywizm.
to naturalnym jest zwrócenie uwagi również na drugą stronę konfliktu.


@liberalnysernik: robisz sobie kpiny?

@kamien23: wrzucił obrazek, który pokazuje zakłamanie burmistrza Londynu. Tyle. Tu nie ma miejsca na dyskusję o "drugiej stronie konfliktu", bo dyskusja jest o czymś innym. Jeżeli chcesz sobie popisać z koleżkami o " hipokryzję widać u prawaków i karaniu za obrazę uczuć religijnych.", to sobie napisz wpis, a nie rozwalasz temat.

Możesz próbować się wić i