Wpis z mikrobloga

Tusk: władza, która podporządkuje sobie sąd, przekształci demokrację w rządy złodziei.

https://www.wykop.pl/link/4417187/wladza-ktora-podporzadkuje-sobie-sad-przeksztalci-demokracje-w-rzady-zlodziei/

Ostatnie trzy lata pokazują wyraźnie, że dzisiejszy obóz rządzący nie przywiązuje jakiejś wyjątkowej wagi do istoty parlamentaryzmu - mówił w "Faktach po Faktach" przewodniczący Rady Europejskiej i były premier Donald Tusk. Wskazywał, że obecnie rządzący "rozumieją mandat, który otrzymali w wyborach jako mandat do robienia wszystkiego, na co tylko ma się ochotę".

k1fl0w - Tusk: władza, która podporządkuje sobie sąd, przekształci demokrację w rządy...

źródło: comment_JNfYlkihNrCQLikpkJ3hRh4xswcbUdX2.jpg

Pobierz
  • 25
@k1fl0w: ogladales stankiewicza i sorczynskiego po wywiadzie? Nie daja nadzieji na pozytywne dla lewactwa rozwiazanie w trybunale europejskim. Rudy podnozek ani razu nie powiedzial wprost ze konstytucja zostala zlamana. Laszcz byla zalamana.
: ja nie mam Cie na czarnolisto


@Arcyksienciuniu: no tak, ale miałeś.

natomiast kasuję zaczepne neuropejskie komenty nic nie wnoszące, ale za to heh prześmiewecze.


nikogo nie obrażam, przykro mi, że tak oceniasz moje komentarz a ja nawet jak podobnie oceniam, to nie kasuje
@Herubin: zajumał mi % vatu. Przez niego musiałem do Argentyny na zakupy dóbr cyfrowych jeździć. Ponadto płatność za drugi kierunek, myślisz że ktoś oddał kasę jak TK orzekł w tempie żółwim że było to bezprawne. O OFE nie ma co pisać, bo to była kradzież z poklaskiem sędziów. ¯\_(ツ)_/¯
@k1fl0w władza, która ma za dużo władzy, tworzy rząd złodziei. nasza ma jej dużo za dużo. kontrolują sposób wychowywania dzieci, to gdzie sie ubezpieczamy, to kto (nie)dba o nasza bezpieczeństwo i 2/3 owoców naszej pracy w podatkach i oplatach bezpośrednich i pośrednich. sądy nie zrobią aż takiej różnicy, bo i tak mało kto z nich korzysta ze względu na ich nieskuteczność i przeciąganie.

władzy trzeba odebrać większość władzy. wtedy nie będzie takich