Wpis z mikrobloga

Obserwuj #lacunafabularnie aby być na bieżąco!

Ponieważ większość graczy zakończyła już swoje przygody, chciałabym po raz kolejny zaprosić Was do wypełnienia ankiety. Wasze uwagi są dla mnie bardzo cenne, a z części z nich skorzystałam przy projektowaniu aktualnych przygód. Na wypełnienie ankiety potrzebować będzie średnio 3-4 minuty i nie obawiajcie się również skrytykować pomysłów, które Wam się nie spodobały. Ankieta jest od zebrania odczuć, a nie klepania mnie po ramieniu.

Link do wypełnienia ankiety znajdziecie TUTAJ

Na prośbę kilku użytkowników utworzyłam również spamlistę w celu wołania chętnych do nowych edycji zabawy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacuna LacunaFabularnie(TM) presents: LacunaBattleRoyale

xDDD

E3 już było ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale cieszę się że po odnalezieniu tego wspaniałego tagu będę mógł wreszcie dołączyć do gry :D
  • Odpowiedz
@Lisaros: Senat gra dalej, ale Kartagina i zdecydowana większość niewolników zakończyła swoje ścieżki, więc kuję żelazo, póki gorące :)
  • Odpowiedz
@lacuna Nie mam zastrzeżeń, podoba mi się. Jeden błąd popełniłem, ale to wyłącznie moja wina - mogłem zakończyć grę Septimusem, ale uznałem, że z jego strony dobrze byłoby zostać senatorem. Tyle tylko, że nie wiedziałem jaki charakter ma gra w tym trybie - nie mam czasu na debaty, więc tylko oglądam uważnie mapę, czytam sprawozdania i glosuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Askaukalis: W taki sam sposób gra około 30 innych graczy, część się zresztą wypisała z zabawy w połowie, bo zapowiadałam grę na tydzień, a lecimy już trzeci...

Większości "cichych" senatorów chyba taka rozgrywka odpowiada, w następnej przygodzie może spróbuję jeszcze innego rozwiązania.
  • Odpowiedz
Odnośnie anonimowego głosu z wątpliwościami dotyczącymi siatki szpiegowskiej - siatka szpiegowska w grze Dydoną służyła do obniżania modyfikatora trudności podejmowanych akcji w obszarach. W Excelu wskazują na to rzędy od 118 do 162. Niższy poziom trudności - potencjalnie większy zysk szekli i armii z wykonanej akcji. Nie było modyfikacji fabularnych z tego tytułu.

Napisałeś, że grałeś również w innych przygodach, domyślam się, że chodzi o Senat - tutaj szpiedzy działają nieco inaczej,
  • Odpowiedz