Wpis z mikrobloga

#gry #gtasa #gta

Nie było w historii gry która przerosła oczekiwania jak San Andreas. Wiedzieliśmy że będzie więcej i lepiej ale o ile to chyba nikt się nie spodziewał. Np. nowe pojazdy jednośladowe... ale nawet na głupie rowery czy quady masz misje, wyścigi itd. Do tego rower przydaje się do zbijania masy bohatera bo ten może utyć od żarcia itd. Powierzchnia 3x tyle co VC ale mało tego są wojny gangów i przejmowanie terytorium. O masie z tych rzeczy nie mówiono przed premierą i ogrom tej gry uderzył srogo. Pamiętam jak nie mogłem pojąć jak PS2 które już technicznie delikatnie mówiąc nie powalało wtedy może to ciągnąć i jak to się mieści na płycie w ogóle. Pogrywam teraz w GTA5, trochę późno ale mimo że technicznie to jest najlepsza część i ogólnie jest świetna bo w końcu to GTA to jednak nie ma tego strzała w pysk jak wtedy
d.....o - #gry #gtasa #gta

Nie było w historii gry która przerosła oczekiwania jak...

źródło: comment_rp5sGxCdODEAVRlEJx2IAPTeUMcXp5LD.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 57
@drzuo Dodajmy jeszcze że w to GTA grało wtedy pokolenie które mogło się wychować na rapie (west Coast oraz East coast a przedewszystkim polskim rapie), szerokich spodniach i istnym "ziomalstwie" jaki w tych czasach był modny. Dla większości osób ta gra była czymś na co czekała latami. Spełnieniem marzeń.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak nie mogłem pojąć jak PS2 które już technicznie delikatnie mówiąc nie powalało wtedy może to ciągnąć i jak to się mieści na płycie w ogóle.


@drzuo: Gra była bardzo słaba graficznie. Niskiej jakości tekstury, niska szczegółowość obiektów (np. dłonie!), mało detali. Dzięki temu jakoś to poszło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@drzuo: Odkrywanie tych wszystkixh aktywności pobocznych sprawiało niesamowitą frajdę. Pamiętam jaki byłem podjarany po odkryciu wyścigów konnych i ich obstawiania, wszystkim potem to pokazywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@drzuo dla mnie ideałem byłoby połączenie klimatu Vice City i mechaniki San Andreas, mapa to coś w stylu Vice City, ale w wielkości SA
  • Odpowiedz