Wpis z mikrobloga

Może i to nie moja sprawa i nie powinienem pytać ale strasznie mnie to zastanawia: Magical ten hajs ze streamow to chowa gdzies pod łóżko? Jednego wieczora na live zgarnia minimum 1k zł (!!!) a nigdy nie ma kasy, wczoraj nie mieli jak zapłacic za taxe bo w domu nikt nie miał 3 złotych,ogolnie nigdy nie ma kasy i wieczne kombinowanie 2,50 na tatre.No i cała ta melina na urzędniczej.Rafonix (i wielu innych streamerów) nigdy nie osiagał takich wyników a pewno opłaca mieszkanie,samochód sobie kupił i widać że chłopak schludny mimo wszystko,widać że te pieniadze to nie tylko cyferka na monitorze i gdzieś to jest pożytkowane.Magiczny to przepi**dala nastepnego dnia na automatach czy jak?
#patostreamy #danielmagical #rafonix
  • 21
@PancakeV ktoś kiedyś dał info, że u niego wcale z kasą świetnie nie jest, bo robił jakieś interesy z kumplem, chyba chciał bar założyć, a ten go wychoojał. Teraz po gali pewnie już jest lepiej.
@PancakeV: Mi się wydaję tak z biznesowego punktu widzenia, że Magiczny po prostu na koncie to zatrzymuje czyli przelewa i to się zbiera i tak np na zakończenie kariery będzie mieć np kilka dziesiąt tysięcy xd i wiesz życie ;d
@PancakeV: On ma jakiś limit w głowie ustalony. Bierze z konta odpowiednią kwotę i przeznacza to na stream. Wódka, browary, jedzenie, papierosy, taksówki i może jakiś zapas do lokalu na imprezę. Jak wszystko wyda, a trafi się nieprzewidywalna akcja to już nie ma. Np. jak się okaże, że wpadło więcej widzów to juz wódki brakuje i trzeba sie składać.